Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Створення Публічного простору на базі нежитлових комунальних приміщень пл. Вічева 4-5.

Створення Публічного простору на базі нежитлових комунальних приміщень пл. Вічева 4-5.
Будівля колишньої державної аптеки розташована в центральній частині міста є пам’яткою архітектури, станом на сьогодні перебуває в жахливому стані та практично не експлуатується.
Цією петицією, пропоную створити в даній будівлі відкритий публічний простір (адміністративні та громадські приміщення). Публічний простір - передбачатиме відкритість і доступність для всіх, забезпечення адміністративних потреб, навчальні, культурні, просвітницькі заходи для дітей (мистецькі уроки, вивчення іноземних мов, ігрові заходи, перегляди фільмів, відкриті лекції), для молоді (презентацію нових можливостей, громадянську освіту, професійну орієнтацію), для підприємців (незалежний переговорний та дискусійний майданчик, місце зустрічі з гостями з інших міст та громад, з інвесторами, бізенес-партнерами), для громадських організацій та ініціатив у тому числі волонтерських (відкритий простір для спілкування). Для депутатів, працівників виконавчих органів і комунальних підприємств місцевих рад (місце можливого прийому громадян, проведення консультацій з громадськістю, при необхідності засідань ради, навчальний інформаційний центр, незалежний переговорний та дискусійний майданчик, місце зустрічей учасників міжшкільного самоврядування, місце публічних зустрічей з громадою), організацію освітніх, навчальних, мотиваційних заходів для представників інших громад в межах регіону та країни із залученням іноземних фахівців публічного врядування, бізнесу, культури.
Публічний простір - належатиме громадськості, служитиме на благо суспільства, сприятиме суспільній згуртованості. Функції публічного простору: 1. Комунікаційна 2. Адміністративно-громадська 3. Рекреаційна 4. Багатофункціональна ( завдяки своїй багатофункціональності, публічний простір може задовільнити потреби усіх). Успішні публічні простори в місті приваблюють людей, в них вирує соціальне життя та відбувається культурний обмін. Якщо публічний простір добре виконує свою роль, то стає живою «сценою», повної активності, в іншому випадку ці місця порожніють, стають неприглядними та небезпечними, повз які хочеться мерщій пройти.
З огляду на те, що даний об’єкт пам’яткою архітектури, знаходиться в центральній частині міста і фактично є лицем міста, недопустимим є дозволити даному об’єкту продовжувати занепадати та руйнуватися. Створення публічного простору «вдихне в дані приміщення нове життя» і задовольнятиме не лише адміністративно-громадські потреби мешканців міста, а й зробить привабливішою центральну частину міста.
Приміщення повинне залишитися в комунальній власності міста.

Категорія

ОСВІТА

Станом на 25 лютого петицію підписали 173 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Скоропад Богдан Ігорович

Початок збору підписів:

14 березня 2019 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

7 листопада 2019 р.