Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Визнати вуличних котів - частиною екосистеми міста Жовті Води.

ХАНІС ДМИТРО ЕДУАРДОВИЧ

Ініциативній групі

На Вашу електронну петицію від 07.04.2021 року щодо визначення безпритульних котів частиною екосистеми м. Жовті Води з відкриттям їм доступу до підвальних приміщень та горищ будинків міста, регулювання чисельності безпритульних котів шляхом стерилізації з обов'язковою вакцинацією, проведення роз'яснювальної роботи з населенням про важливість котів в екосистемі міста, співпраця з волонтерами стосовно контролю за виконанням рішень міської ради, які стосуються безпритульних тварин, повідомляю наступне.
Для вивчення питання визначення безпритульних котів частиною екосистеми міста необхідний більш тривалий час.
Відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» допоміжні приміщення багатоквартирного будинку це приміщення, призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування його мешканців (колясочні, комори, сміттєкамери, горища, підвали, шахти і машинні відділення ліфтів, вентиляційні камери та інші підсобні і технічні приміщення). Власники квартир та нежитлових приміщень є співвласниками спільного майна багатоквартирного будинку. Кожний співвласник несе зобов’язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника. До повноважень зборів співвласників належить прийняття рішень з усіх питань управління багатоквартирним будинком, у тому числі про розпорядження спільним майном багатоквартирного будинку, встановлення, зміну та скасування обмежень щодо користування ним. Для прийняття рішення співвласниками будинків щодо відкриття доступу котів до підвальних приміщень та горищ будинків, пропоную Вам звернутися до уповноважених осіб співвласників будинків, управителів з управління будинком або до голів правлінь ОСББ.
Програмою розвитку житлово-комунального господарства Жовтоводської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Жовтоводської міської ради від 04.01.2021 року № 45-3(I)/VIII передбачено захід з забезпечення сприятливих умов для співіснування людей та тварин, що передбачає стерилізацію тварин та утримання їх в лікарні ветеринарної медицини в післяопераційний період, зокрема безпритульних котів.
На офіційному сайті Жовтоводської міської ради найближчим часом буде опублікована стаття щодо гуманного ставлення мешканців міста до тварин, в тому числі котів.
Для прийняття рішення співвласниками будинків щодо встановлення котодомівок волонтерами, пропоную Вам звернутися до уповноважених осіб співвласників будинків, управителів з управління будинком або до голів правлінь ОСББ.
Міська рада співпрацює з волонтерами міста в напрямку, що стосуються стерилізації безпритульних тварин.