Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Дитячий майданчик у жахливому стані

Ініціативна група мешканців по вул. Франка, буд. 42 міста Жовті Води просить Вас посприяти у відновленню (встановленню) дитячого спортивно-ігрового майданчику по вул. Франка навпроти будинку №42.
Впродовж багатьох років дитячий майданчик знаходиться у занедбаному (аварійному) стані. Мешканці будинку №42 самостійно ремонтують лавочки та дитячий майданчик, але своїми силами відновити все не виходить. Вже неодноразово мешканці звертались за допомогою до комунальних підприємств. Без результату.
Просимо Вас від імені батьків та дітей не бути байдужими та посприяти у встановленню нашого дитячого спортивно-ігрового майданчику. Також є звернення у письмовому вигляді з підписами мешканців будинку.
Про результати розгляду звернення просимо нас повідомити письмово у встановлений законодавством термін.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 28 травня петицію підписали 67 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Глебова Неля Сергіївна

Дата створення:

23 вересня 2018 р.