Оберіть вашу громаду
Скасувати
+ ще 506 громад!
Відкриття ДНЗ №30
Звертаюся до міської влади із закликом відкрити садочок №30( хоча б чергові групи для тих дітей, у яких і тато, і мама працюють.)
З боку працюючих батьків, котрим необхідні послуги ДНЗ, вважаю доцільним підписання документу, який засвідчує розуміння батьками усіх ризиків життю та здоров'ю своєї дитини і зняття відповідальності за життя і здоров'я дитини з працівників ДНЗ під час форс-мажорних обставин.
Переконана, що міській владі потрібно дослухатися до запитів громадськості про необхідність відкриття дитячого садочку і зробити все необхідне для його відкриття. Зараз як ніколи потрібно будь-якими доступними методами сприяти підтриманню економіки, адже працюючі батьки сплачують податки в місцевий бюджет. Дітям потрібна соціалізація, інтелектуальний і фізичний розвиток у колі своїх одноліток. Тільки в спілкуванні з іншими дітьми дитина навчається знаходити спільну мову з людьми і одночасно відстоювати свої права. Дитина зможе навчитися розуміти людей і по-різному з ними спілкуватися.
Самі батьки можуть втомитися ламати голову, на кого залишити свою дитину, щоб мати змогу ходити на роботу. Махнути рукою, звільнитися з роботи і поїхати в світи шукати кращої долі? В Європі, до речі, всі діти переселенців з України мають змогу відвідувати садочки.
Щодо особливих обставин та воєнного стану на території України: дитячі садочки Києва, Львова, Черкас, Дніпра,Кривого Рогу, Олександрії та багатьох інших міст України вже давно відчинені. Вони, як і Жовті Води, знаходяться не на території, де ведуться активні бойові дії.
Щодо обурення деяких батьків відкриттю дитячих садочків під час війни: ніхто не закликає у примусовому порядку віддавати свою дитину у дитячий садочок, якщо у вас є бажання і можливість обходитися без послуг ДНЗ – це чудово.
Я вважаю, що відкриття садочку цілком можливе, навіть за відсутності бомбосховища, за умови підписання батьками документу про взяття на себе усієї відповідальності за життя своїх дітей.
З боку працюючих батьків, котрим необхідні послуги ДНЗ, вважаю доцільним підписання документу, який засвідчує розуміння батьками усіх ризиків життю та здоров'ю своєї дитини і зняття відповідальності за життя і здоров'я дитини з працівників ДНЗ під час форс-мажорних обставин.
Переконана, що міській владі потрібно дослухатися до запитів громадськості про необхідність відкриття дитячого садочку і зробити все необхідне для його відкриття. Зараз як ніколи потрібно будь-якими доступними методами сприяти підтриманню економіки, адже працюючі батьки сплачують податки в місцевий бюджет. Дітям потрібна соціалізація, інтелектуальний і фізичний розвиток у колі своїх одноліток. Тільки в спілкуванні з іншими дітьми дитина навчається знаходити спільну мову з людьми і одночасно відстоювати свої права. Дитина зможе навчитися розуміти людей і по-різному з ними спілкуватися.
Самі батьки можуть втомитися ламати голову, на кого залишити свою дитину, щоб мати змогу ходити на роботу. Махнути рукою, звільнитися з роботи і поїхати в світи шукати кращої долі? В Європі, до речі, всі діти переселенців з України мають змогу відвідувати садочки.
Щодо особливих обставин та воєнного стану на території України: дитячі садочки Києва, Львова, Черкас, Дніпра,Кривого Рогу, Олександрії та багатьох інших міст України вже давно відчинені. Вони, як і Жовті Води, знаходяться не на території, де ведуться активні бойові дії.
Щодо обурення деяких батьків відкриттю дитячих садочків під час війни: ніхто не закликає у примусовому порядку віддавати свою дитину у дитячий садочок, якщо у вас є бажання і можливість обходитися без послуг ДНЗ – це чудово.
Я вважаю, що відкриття садочку цілком можливе, навіть за відсутності бомбосховища, за умови підписання батьками документу про взяття на себе усієї відповідальності за життя своїх дітей.
Категорія
ОСВІТАСтаном на 15 червня петицію підписали 37 осіб з 100 необхідних.