Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Пониження бордюрного каменю при ремонті тротуарів на вулиці Василя Стуса

Зібрано 4 підписів з 700

Залишилось 38

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Про перенесення центру гуманітарної допомоги з приміщень спортивних залів Білоцерківського опорного ліцею-гімназії №20 по вул. Зенітного полку (колишня вул. Некрасова) буд. 121 в інше приміщення

ДИКИЙ ГЕННАДІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Шимченко Віта Олександрівна

На петицію щодо перенесення пункту гуманітарної допомоги з приміщень спортивних залів Білоцерківського опорного ліцею-гімназії №20, що надійшла до розгляду від 06 вересня 2023 року, повідомляємо: після прийняття рішення про початок роботи навчальних закладів громади в очному режимі розпочато роботу щодо перенесення пунктів з навчальних закладів.
На даний час знайдено приміщення для гуманітарного пункту, не пов’язане з навчальними закладами Білоцерківської міської територіальної громади. На разі проводиться робота щодо відновлення комунікацій та необхідні відновлювальні роботи в приміщенні, в якому буде розміщено гуманітарний пункт.
Після підготовки приміщення буде вирішено питання щодо переміщення речей та обладнання з гуманітарних пунктів в Білоцерківському опорному ліцеї-гімназії №20 та Білоцерківській гімназії-початковій школі №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова.
Планується завершити усі роботи протягом вересня-жовтня 2023 року.Перший заступник міського голови Інна НОВОГРЕБЕЛЬСЬКА