Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Заборона забудови зелених зон, дитячого та спортивного майданчиків за адресами Коцюбинського, 84 та Проспект Перемоги 107

Нам, жителям прекрасного і, поки що, зеленого мікрорайону за адресою вул. Коцюбинського, 84 та Проспект Перемоги 107 стало відомо, що на 53 сесії ЧМР 7 скликання від 30.04.2020 буде вже не в перший раз підніматися питання про виділення земельної ділянки комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" для будівництва багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з адресою вул. Коцюбинського 84-А. Дуже підло робити це саме під час карантину, коли ми не можемо всім гуртом повноцінно донести та відстоювати свою позицію.
Територія наших дворів- це величезна зелена зона, де відпочивають діти, не лише з наших будинків, а й з сусідніх. Це великий дитячий майданчик, баскетбольний майданчик, який ремонтується лише зусиллями самих баскетболістів. Окраса району-річка Стрижень, так багатостраждальна, але окраса! Писати можна довго, хочемо лише донести нашу принципову, непохитну позицію:
ми категорично проти будь-яких забудов на територїї нашого двору!

Також хочу долучити до вимог цієї петиції зміст однієї з попередніх, авторства Пекуровського О.С.:
Прошу всіх небайдужих громадян підтримати заборону знищення зелених зон та зон відпочінку міста Чернігова.
Анулювати негайно всі надані дозволи на забудову зелених зон в межах міста, де будівництво не почалося або знаходиться в початковій фазі.
Всі питання по забудові зелених зон та прибудинкових теріторій виносити на міський референдум коштом потенційних забудовників.

Прошу долучитися та підписати всіх небайдужих громадян.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Андрію Євгенійовичу!

Розглянувши Вашу електронну петицію, яка набрала відповідно до п. 8 ст. 51-1 Статуту територіальної громади необхідну кількість голосів на її підтримку повідомляємо, що до проекту рішення 53 сесії 7 скликання "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам" включалось питання щодо надання дозволу комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1600 га, по вул. Коцюбинського, 84-а для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торговорозважальної та ринкової інфраструктури.
Пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР зі змінами та доповненнями передбачено, що питання регулювання земельних відносин вирішується виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради.
Враховуючи наведене вище повідомляємо, що за результатами голосування, на пленарному засіданні Чернігівської міської ради, дане питання не набрало необхідної кількості голосів, та було знято з розгляду.Начальник управління В. ДМИТРЕНКО
земельних ресурсів Чернігівської
міської ради
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 374 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ФЕДОРЕНКО АНДРІЙ ЄВГЕНІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

30 квітня 2020 р.

Відповідь дана:

26 серпня 2020 р.