Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Заборона забудови зелених зон, дитячого та спортивного майданчиків за адресами Коцюбинського, 84 та Проспект Перемоги 107

Нам, жителям прекрасного і, поки що, зеленого мікрорайону за адресою вул. Коцюбинського, 84 та Проспект Перемоги 107 стало відомо, що на 53 сесії ЧМР 7 скликання від 30.04.2020 буде вже не в перший раз підніматися питання про виділення земельної ділянки комунальному підприємству "Чернігівбудінвест" для будівництва багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з адресою вул. Коцюбинського 84-А. Дуже підло робити це саме під час карантину, коли ми не можемо всім гуртом повноцінно донести та відстоювати свою позицію.
Територія наших дворів- це величезна зелена зона, де відпочивають діти, не лише з наших будинків, а й з сусідніх. Це великий дитячий майданчик, баскетбольний майданчик, який ремонтується лише зусиллями самих баскетболістів. Окраса району-річка Стрижень, так багатостраждальна, але окраса! Писати можна довго, хочемо лише донести нашу принципову, непохитну позицію:
ми категорично проти будь-яких забудов на територїї нашого двору!

Також хочу долучити до вимог цієї петиції зміст однієї з попередніх, авторства Пекуровського О.С.:
Прошу всіх небайдужих громадян підтримати заборону знищення зелених зон та зон відпочінку міста Чернігова.
Анулювати негайно всі надані дозволи на забудову зелених зон в межах міста, де будівництво не почалося або знаходиться в початковій фазі.
Всі питання по забудові зелених зон та прибудинкових теріторій виносити на міський референдум коштом потенційних забудовників.

Прошу долучитися та підписати всіх небайдужих громадян.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 4 червня петицію підписали 374 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ФЕДОРЕНКО АНДРІЙ ЄВГЕНІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

30 квітня 2020 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

14 червня 2020 р.