Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 328 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Жителі прифронтового міста Чернігів вимагають всі вільні, резервні, надлишкові кошти на забезпечення ЗСУ!

Зібрано 129 підписів з 250

Залишилось 22

Всі кошти місцевого бюджету виключно на забезпечення ЗСУ

Зібрано 31 підписів з 250

Залишилось 22

Останні, що прийняті на розгляд

Усі прийняті на розгляд
Опалення на мікрорайоні ЗАЗ

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 6 січня 2023

Звернення до керівника міського осередку ОПЗЖ Гольця В.В.

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 16 травня 2022

Остання відповідь

Захистіть Ялівщину від псевдо «рятівників Ялівщини»!

АТРОШЕНКО ВЛАДИСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ

На Ваше звернення через електронну петицію «Захистіть Ялівщину від псевдо «рятівників Ялівщини»!» від 17 січня 2023 року, яка набрала визначену законодавством кількість підписів для її розгляду, повідомляємо наступне.
Україна є правовою і демократичною державою, в якій кожному гарантується право на свободу думки і слова. Чернігівська міська рада у своїй діяльності керується загальноєвропейськими демократичними принципами, а тому кожен депутат має право на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Правовий статус депутата сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради (далі – місцева рада) як представника інтересів територіальної громади визначається Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» (далі – Закон).
Відповідно до статті 19 Закону депутат місцевої ради має право пропонувати питання для розгляду їх радою та її органами; вносити пропозиції і зауваження до порядку денного засідань ради та її органів, порядку розгляду обговорюваних питань та їх суті; вносити на розгляд ради та її органів пропозиції з питань, пов’язаних з його депутатською діяльністю; вносити на розгляд ради та її органів проекти рішень з питань, що належать до їх відання, поправки до них; брати участь у дебатах, звертатися із запитами, ставити запитання доповідачам, співдоповідачам, головуючому на засіданні; виступати з обґрунтуванням своїх пропозицій та з мотивів голосування, давати довідки.
Таким чином, Ваша пропозиція щодо заборони депутатам коментувати або піднімати питання на сесіях Чернігівської міської ради не відповідає засадам демократичного суспільства та суперечить чинному законодавству України.
Одночасно повідомляємо, що Чернігівська міська рада звернулась до правоохоронних органів з проханням перевірити викладені у Вашому зверненні факти та вжити відповідні заходи реагування.Секретар міської ради Олександр ЛОМАКО