Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Щодо термінового оприлюднення відео з реєстратора патрульних, які насмерть збили хлопця!

Шановні чернівчани, у зв'язку із трагічною подією, яка сколихнула всю Україну, коли патрульні на службовому авто збили насмерть молодого хлопця. Прошу Вас підтримати дану петицію з наступною вимогою:
- Створити та направити звернення від Чернівецької міської ради до ГПУ, СБУ та департаменту патрульної поліції України із вимогою негайно оприлюднити відео з реєстратора патрульного автомобіля, який 16 вересня в м. Чернівці по вул. Руській здійснив наїзд на пішохода, внаслідок чого останній загинув на місці. Також у зв'язку з вище вказаними обставинами та службовою невідповідністю, звільнити начальника патрульної поліції в м. Чернівці - Шкроба Артура Олександровича.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олександре Валерійовичу!

З приводу електронної петиції «Щодо термінового оприлюднення відео з реєстратора патрульних, які насмерть збили хлопця!», повідомляємо наступне.
Проект протокольного рішення міської ради «Про розгляд електронної петиції №270 гр. Болтунова О.В.» планується повторно розглянути на наступному пленарному засіданні ради.
Про час і місце розгляду електронної петиції Вас, як ініціатора петиції, додатково буде поінформовано.


05.11.2018 р.
Шановний Олександре Валерійовичу!
З приводу електронної петиції «Щодо термінового оприлюднення відео з реєстратора патрульних, які насмерть збили хлопця!», повідомляємо наступне.
Протокольне рішення з приводу електронної петиції №270 гр. Болтунова О.В. міською радою не прийнято.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Петицію підписали 385 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Болтунов Олександр Валерійович

Початок збору підписів:

24 вересня 2018 р.

Відповідь дана:

3 жовтня 2018 р.