Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Ремонт бігових доріжок на стадіоні "Буковина"

Зібрано 2 підписів з 250

Залишилось 25

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Ремонт міжбудинкового проїзду по вул. Південно-Кільцева,5

КЛІЧУК РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ

Шановний Олександре Микитовичу!
Електронна петиція №07 щодо ремонту міжбудинкового проїзду по вул. Південно-Кільцевій,5, яка набрала 252 голоси, була попередньо розглянута 23.04.2024р. працівниками управління капітального будівництва та ремонту департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради без Вашої присутності, оскільки Ви не відгукнулися на запрошення прийняти участь у попередньому обговоренні Вашої петиції.
В ході розгляду петиції було обговорено існуючий стан міжбудинкового проїзду по вул. Південно-Кільцевій,5 оскільки обстеженням на місці було встановлено, що дорожнє покриття вздовж вищезазначеного будинку потребує проведення робіт з капітального ремонту. Вирішено петицію підтримати.
На сьогодні перелік об’єктів, на яких планується капітальний та поточний ремонт доріг та міжбудинкових проїздів у 2024 році, в межах фінансового ресурсу бюджету Чернівецької міської територіальної громади на ці цілі, сформований.
Департаментом буде враховано даний об’єкт при формуванні пропозицій щодо переліку об’єктів для виконання робіт з капітального ремонту на наступний рік при наявності відповідного фінансування в бюджеті Чернівецької міської територіальної громади.