Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Дозволити рух громадського транспорту під час повітряної тривоги

Зупиняти транспорт під час повітряної тривоги є недоцільним, оскільки немає достатньо облаштованих місць для укриття. Відсутня гарантія про доступність таких місць на всіх зупинках громадського транспорту. Пасажири навпаки скупчуються на зупинках після висадки, а отже стає небезпечно.

Кожна вимушена зупинка під час повітряної тривоги збиває графік руху транспорту, він стає все більш ненадійним. Не зважаючи на повітряну тривогу найімовірніше людина повинна добратися на роботу чи в інше місце призначення альтернативними методами. Це або приватний транспорт, або таксі або пішки. До того ж це додаткове навантаження на бюджет кожного чернівчанина, оскільки в середньому поїздка в таксі складає 100 гривень.

Повітряна тривога оголошується нерідко на декілька годин. Потреба пасажирів добратися до місця призначення не зникає, а перебування в громадських місцях є ризикованим.

З метою безпеки пасажира, якщо він хоче покинути транспортний засіб, водій повинен зупинитися на найближчій зупинці та продовжити свій рух.

Просимо дозволити рух громадського транспорту під час сигналу "повітряна тривога" впродовж трьох днів з моменту розгляду цієї петиції.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Наталіє Вікторівно!

Розглянувши Вашу електронну петицію № 02 «Дозволити рух громадського транспорту під час повітряної тривоги» від 16.02.2023 p., яка набрала 254 голоси, повідомляємо наступне.
Зазначена електронна петиція розглядалась 28.03.2023 р. під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ігоря Крохмаля, за участі представників виконавчих органів міської ради, а саме: юридичного управління, департаменту транспорту та окремих питань комунального господарства, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. Вас було запрошено для участі у розгляді електронної петиції, однак Ви не з'явилися.
За результатами попереднього розгляду даної електронної петиції буде розроблено проект рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради, який буде оприлюднено на офіційному вебпорталі міської ради.

18.04.2023
Шановна Наталіє Вікторівно!
Розглянувши Вашу електронну петицію № 02 «Дозволити рух громадського транспорту під час повітряної тривоги» від 16.02.2023 p., яка набрала 254 голоси, повідомляємо наступне.
Попередній розгляд зазначеної електронної петиції відбувся 28.03.2023р. під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ігоря Крохмаля, за участі представників виконавчих органів міської ради, а саме: юридичного управління, департаменту транспорту та окремих питань комунального господарства, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. Вас було запрошено для участі у розгляді електронної петиції, однак Ви не з'явилися.
За результатами попереднього розгляду відповідної електронної петиції було підготовлено проект рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради, про що Вас було повідомлено листом від 29.03.2023 р. №КО-9/01/10-10-е.
На черговому засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради, яке відбулося 11.04.2023 p., було прийнято рішення виконавчого комітету № 223/8 «Про розгляд електронної петиції Наталії Остаєнкової № 02 «Дозволити рух громадського транспорту під час повітряної тривоги», яке оприлюднено на офіційному вебпорталі міської ради.

СКАНКОПІЯ РІШЕННЯ СЕСІЇ У ДОДАТКУ
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Остаєнкова Наталія Вікторівна

Початок збору підписів:

16 лютого 2023 р.

Відповідь дана:

30 березня 2023 р.