Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Бешкоштовне паркування військовим та їх сімʼям

Необхідно зробити безкоштовне паркування в м. Чернівці для учасників бойових дій, членам родин загиблих Героїв.

Низько вклоняємось перед кожним військовослужбовцем, хто ціною своє крові, життя, та здоров‘я тримають небо над нами. Хто залишив свої домівки, дружин та дітей, успішний бізнес чи престижну роботу став в ряди Збройних Сил України, щоб дати відсіч ворогу. Тим, хто робить все, щоб кожен чернівчанин та гість нашого міста почував себе в безпеці в Чернівцях.

Наше місто за два роки повномаштабного вторгнення змогло винайти кошти на бруківки, на сквери, та інші «елементи розкоші» під час війни», тому винайти механізм безкоштовного паркування для військовослужбовців, які повертаються в рідне місто, не складатиме великого фінансового навантаження дя чернівецької територіальної громади.
Сьогодні ти або в ЗСУ, або робиш на тому місці, де ти є все для ЗСУ!

Шануймо та Поважаймо наших захисників!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Алло Іванівно!

Повідомляємо Вам, що електронна петиції № 02 від 12.02.2024р., яка набрала 257 голосів щодо безкоштовного паркування військовим та їх сім'ям, розглянута 21.03.2024р. о 10-00 год. працівниками департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради та юридичного управління міської ради, про час та дату розгляду петиції Вас було повідомлено відповідним запрошенням на Вашу електронну адресу та продубльовано в телефонному режимі.
За результатами розгляду порушених в петиції питань повідомляємо, що безоплатне паркування транспортних засобів в м.Чернівцях здійснюється у місцях не заборонених Законом України «Про дорожній рух», Правил дорожнього руху України, Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009р. № 1342 та Правил паркування транспортних засобів на території Чернівецької міської територіальної громади.
Крім того інформуємо, що в Законі України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» законодавцем визначено вичерпний перелік осіб, для яких можуть облаштовуватись безоплатні місця для паркування транспортних засобів.
Окрім цього повідомляємо, що розпорядженням міського голови від 20.03.2024р. №134-р створено робочу групу з напрацювання пропозицій до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Правил паркування транспортних засобів у частині пільгового паркування військовослужбовців та ветеранів війни.
В разі прийняття Кабінетом Міністрів України змін відповідного рішення щодо внесення змін до Постанови КМУ від 03.12.2009р. № 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», будуть внесені відповідні зміни у Правила паркування транспортних засобів на території Чернівецької міської територіальної громади.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 257 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Матейчук Алла Іллівна

Початок збору підписів:

12 лютого 2024 р.

Відповідь дана:

25 березня 2024 р.