Світлофор

Звернення
Усвідомлюючи важливість безпеки дорожнього руху на перехресті проїзду Олександра Гальченко та вулиці Пресової представники Гаражних кооперативів"Прес-1","Прес-2",садівничого товариства"Прес" та місцеві мешканці вулиць Козака Мамая,Гладкова,Пресова та провулку Новомиргородський.
Звертаємось з проханням щодо встановлення світлофору на небезпечному перехресті з інтенсивним транспортним рухом.
Згідно ст 6 закону України" про дорожній рух",ст 19 Закону України" Про автомобільні дороги",та ст 9 закону України"про Благоустрій"
Спираючись на вимоги ДСТУ 4123-2005"Пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях та дорогах"
У зв'язку з тим,що данною ділянкою дороги курсує велика кількість автомобілів та пішоходів ,часто виникають аварійні ситуації та порушення правил дорожнього руху,пішоходи стикаються із проблемою перейти дорогу.Крім того, труднощі виникають і у автомобілів,які намагаються виїхати із вулиці Пресової чи прилеглих територій на проїзду Олександра Гальченко.
Встановлення світлофору дозволить регулювати інтенсивність руху на цій ділянці дороги.Дасть пішоходам можливість більш упевнено переходити дорогу ,не вибігаючи раптово для водіїв на проїзду частину,а водіям з неголовних вулиць-безпечне вікно для виїзду на проїзду Олександра Гальченко.
З повагою та надією на порозуміння
Категорія
благоустрій міста та будівництво
Відповідь
Петиція "Світлофор" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За результатами розгляду міський голова повідомляє таке.

За інформацією Комунального підприємства "Транспортна інфраструктура міста" Дніпровської міської ради, впровадження світлофорного регулювання на перехресті вул. Пресової з пр. Олександра Гальченка включено до планів робіт на 2024 рік.

Дякуємо автору електронної петиції за пропозицію та небайдужість до питань забезпечення безпеки дорожнього руху.

Додатково повідомляємо таке.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» з 24.02.2022 в Україні введено воєнний стан (Указ Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», зі змінами). Питання щодо будівництва світлофорного об’єкта на перехресті вул. Пресової з пр. Олександра Гальченка відкладено на невизначений час. Після скасування воєнного стану виконавчими органами Дніпровської міської ради буде розглянуто питання стосовно реалізації зазначеного будівництва.