Встановлення світлофора на перетині Великої Діївської, Метробудівської та Ватутіна та нанесення дорожної розмітки на цих вулицях

На складному перетині доріг повністю відсутній світлофор, що призводить до великих заторів по Великій Діївській. Рухатися з неї до Набережної чи до району Покровський дуже складно, особливо коли люди масово їдять на кладовища та вранці робочих днів. Для кращого розуміння карта. Вулиця Ватутіна йде вгору на Діївку. Вулиця Метробудівська виводить на Набережну. Вулиця Велика Діївська одним кінцем заходить вглиб району Покровський, а другим - веде за місто.
До того ж по Великій Діївській на невеликому проміжку знаходиться два переходи, що дуже заважає проїзду машин, бо доводиться зупинятися прямо перед перехрестям. Також повністю відсутня дорожня розмітка на Великій Діївській та Ватутіна. До цього всього додається те, що виїзді з парковок виходять прямо на Велику Діївську і у великий потік машин дуже складно навіть виїхати з парковок.
Те, що тут рідко стаються ДТП - лише везіння.
Категорія
врядування