Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про будівництво скейт-парку для молоді

В останні роки в Україні спостерігається швидкий розвиток екстремальних видів спорту, включаючи катання на скейтборді, роликах і BMX велосипеди. Ці види спорту привертають все більше число молодих людей, сприяє збільшенню кількості та підвищенню якості проведення змагань і шоу. Українські гравці починають добиватися успіху в міжнародних змаганнях. На жаль, для занять цими видами спорту потрібні спеціально підготовлені місця - скейт-парки. Скейт-парків не вистачає, що заважає багатьом молодим, активним людям займатися своїм улюбленим видом спорту.
Скейт-парк є місцем активного відпочинку молоді сьогодні. На жаль, у Фастові не існує місця, де можна безпечно їздити, на таких транспортних засобах як скейтборд, BMX і роликові ковзани, самокат.

Від імені громадської організації «ЗРОСТАЮЧЕ МАЙБУТНЄ» просимо Вас побудувати скейт-парк місті Фастів. Створення такої споруди буде дуже корисним для всього міста. Через нестачу місця, розробленого спеціально для тих людей, що їздять на скейтбордах, роликах і BMX їзда на площах і вулицях, часто сприяє швидкому руйнуванню стін, лав і тротуарів. Будівництво скейт-парку було б ідеальним вирішенням цих проблем для для молоді, що займається скейтбордингом, BMX і катанням на роликових ковзанах.
Створення закритого скейтпарку у Фастові була б дуже гарною інвестицією. Люди їздитимуть на скейтбордах, роликах і BMX у Фастів із прилеглих сіл та інших міст.
Скейт-парк в той же час був би великою вітриною міста Фастів. Молоді люди могли б активно проводити час там, а не сидіти на лавках між житловими будинками. Маючи місце для спорту, молоді люди не будуть вдаватися до алкоголю, тютюну та інших наркотиків. У скейт-парку можуть бути організовані змагання, в яких можуть брати участь відомі скейтери, роллери та BMX-ери. Ці заходи будуть сприяти розвитку міста, залученню вболівальників та гравців. Зверніть увагу, що скейт-парк буде не тільки місцем популяризації спорту, але й місцем, широкопов'язаним зі способом життя і творчості молодих людей, місця тематичних виставок, концертів, місцем, де вони будуть представляти свої фільми, місцем для молодіжного мистецтва. Молодь, яка розділяє схожі інтереси можуть зібратися разом, обмінюватися досвідом пов'язаним з культурними видами спорту, а також говорити на інші теми.
Така споруда немає стін. Даний проект знизить небезпеку для людей похилого віку та дітей, які можуть бути в зоні ризику, спричиненою травмуванням від зіткнення.
В багатьох містах Київської області люди вже отримали право на цей вид спорту.

Великий бетонний скейт-парк в нашому місті дає можливості для просування міста. Ми переконані, що місто Фастів, і міський голова Нетяжук Михайло Володимирович приєднується до нашої ініціативи.

Ми сподіваємося на позитивне рішення з боку влади стосовно цієї ідеї, і ми відкриті до обговорення цієї дуже важливої для нас інвестиції, яка є скейт-парк.

Ми переконані, що будівництво скейт-парку буде відмінною рекламою нашого міста, як серце активного відпочинку в Україні.

Просторий критий скейтпарк в центрі Фастова, це чудова можливість для міста. Місця такого роду в Україні, Польщі, США вже збирають натовпи ентузіастів, а також звичайних громадян. Прикладами цього є два скейт-парки у Варшаві - Світанок і парк в Blue City.
Пора вкласти наш український капітал у великий критий скейт-парк у місті Фастів, доступний для всіх протягом всього року.

Я глибоко переконаний в тому, що Фастівська міська рада, в тому числі міський голова Фастова Михайло Володимирович Нетяжук, сприятиме створенню критого скейтпарку у Фастові. Спасибі за розгляд і позитивну оцінку моєї ідеї, яку я хотів би реалізувати.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Направляємо Вам відповідь на електронну петицію від 03.04.2017 р.
Додаток: сканована копія відповіді
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 24 особи з 20 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Демиденко Артем Миколайович

Початок збору підписів:

29 березня 2017 р.

Відповідь дана:

11 квітня 2017 р.