Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Деавтомобілізація міста

Відсутність міської програми по регулюванню автотранспорту в місті призводить до того що водії безкарно паркуються як бажають на тротуарах та інших місцях! Широкі тротуари повинні бути перевагою затишного міста, а не потенційними майданчиками для збільшення кількості автомобілів.
Приватний автомобіль має перебувати в найнижчому пріоритеті, бо займає найбільше місця на дорозі при перевезенні найменшої кількості людей. А у припаркованому вигляді він краде громадський простір стаючи неподоланною перешкодою. тому потрібно до 2020 року:
1. Створити в центрі міста платні парковки!
2. Заборони парковки на тротуарах та обмежити таку можливість встановленням бетонних загород чи металевих стовпчиків. А у випадках де це неможливо зробити встановити платну паркувальну зону на території тротуару там де це не заважає руху пішоходів!
3. Визначити на вулицях і тротуарах, що прилягають до ринків міста, часові рамки коли автотранспорт що їх постачає може по ним їздити і паркуватися і які не збігається з годинами пікових навантажень ринків!
4. Безкоштовні парковки на вулицях встановити лише біля об'єктів соціальної інфраструктури, та обмежити часові рамки перебування на них автотранспорту
5. Встановити безкоштовні паркувальні зони в подвір'ях житлових будинків для їх мешканців та заборонити паркування поза ними!
6. Створити штучні перешкоди, аби зменшити швидкість руху автотранспорту
7. Встановити на рівні міста штрафні санкції для водіїв порушників.

Ці заходи збільшать надходження до бюджету міста, знизять аварійність на дорогах та зроблять місто більш зручним!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Іщенко Антон Анатолійович, дана петиція не набрала достатньої кількості голосів для розгляду. Повідомляємо, що Ви можете звернутися із відповідним зверненням згідно Закону України "Про звернення громадян"

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 21 липня петицію підписали 5 осіб з 20 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Іщенко Антон Анатолійович

Дата створення:

5 жовтня 2017 р.