Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Про звернення Фастівської міської ради до Мінінстерства інфраструктури та Київоблавтодору з вимогою відремонтувати ділянку Фастів-Митниця траси Р-19

Ділянкою траси Р-19 від Фастова до Митниці щоденно користуюється велика кількість фастівчан, яким потрібно дістатися міст Києва або Василькова. Більша частина мешканців Фастова працює або навчається у столиці.
На сьогодні, в результаті безконтрольного та недобросовісного використання перевантажених, тяжких транспортних засобів, вищевказана ділянка автодороги знаходиться у стані не придатному для нормальної експлуатації (значні ями, напливи), несе небезпеку аварійності (маневрування транспорту, відсутність розмітки, знаків, облаштованого узбіччя) та спричиняє суттєвих збитків власникам та транспортним підприємствам через механічні пошкодження їх автомобілів.
Розуміючи, що автодорога Р-19 не є об'єктом інфраструктури міста Фастова, тим не менше впливає на повсякденне життя та добробут фастівчан, пропонується, Фастівській міській раді звернутися до Міністерства інфраструктури України та Київоблавтодору з вимогою:
1. Капітально відремонтувати дорожнє покриття та привести до нормативів облаштування (розчистити дерева, чагарники уздовж траси, зробити розмітку, дорожні знаки, та ін.) ділянку дороги Р-19 від Фастова до Митниці.
2. Встановити контрольно-ваговий комплекс для забезпечення цілісності дороги в подальшому.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Направляємо Вам відповідь на електронну петицію від 23.01.2017 р.
Додаток: сканована копія відповіді

Доповнена інформація 22.02.2017 р.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 43 особи з 20 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бойко Олександр Адамович

Початок збору підписів:

20 січня 2017 р.

Відповідь дана:

2 лютого 2017 р.