Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Заборона вирубок на території природно-заповідного фонду "Урочище Унава"

Лісовий заказник загальнодержавного значення “Урочище “Унава” розташовується в межах Фастівського лісництва. Лісовий масив з ділянками старих дубів 150-200-річного віку, має велике екологічне та водоохоронне значення для збереження грунтозахисниго та гідрологічного режиму річки Унава і прилеглих територій. Створення об’єкту затверджено указом Президента України від 10 березня 1994 року N 79/94.
Системні несанкціоновані вирубки дерев та браконьєрська діяльність, ставлять під загрозу саме існування природоохоронної територій "Урочище Унава".
ДП «Фастівський лісгосп» посилаючись на ст. 5 Санітарних правил в лісах України, КМУ №555 від 27 липня 1995 р., проводить в заказнику незаконно масову суцільну вирубку. ЗУ «Про природно-заповідний фонд України» ст. 7, говорить, що на землях природно-заповідного фонду забороняється будь-яка діяльність та у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду забороняється проведення вибіркових санітарних рубок. Суцільна вирубка лісу не просто негативно впливає на лісову ділянку, а призводить до цілковитого знищення сформованого природного комплексу на цій територій.
Шановна, Фастівська міська рада, прошу запобігти занепаду та знищенню об’єкту природно-заповідного фонду "Урочище Унава".

Категорія

ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО

Станом на 23 червня петицію підписали 10 осіб з 20 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Новінський Олександр Миколайович

Дата створення:

9 квітня 2021 р.