Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 229 громад!

Створення нового сучасного скейт-парку.

Ми - молоді спортсмени міста Хмельницький, останні роки не маємо можливості займатися екстремальними видами спорту в місті. Скейт-парк, який був встановлений 7 років тому, вже не працює і не відповідає сучасним стандартам. Фігури знаходяться в аварійному стані та не підлягають ремонту. Покриття майданчика потребує оновлення.

Спільно з ГО "Всеукраїнська федерація скейтбордінгу" розроблений проект скейт-парку, який за своїми фігурами й розташуванням їх на майданчику є оптимальним, а також повністю задовольняє потреби молоді.

Просимо депутатів міської ради Хмельницька ухвалити рішення про створення нового сучасного скейт-парку.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На виконання п. 4.3 «Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді», затвердженого рішенням сесії Хмельницької міської ради від 27.01.2016 року, міською радою розглянуто та взято до уваги електронну петицію «Створення нового сучасного скейт-парку».
За результатами розгляду повідомляємо, що при внесенні змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік буде внесена пропозиція щодо виділення коштів на закупівлю конструкцій, необхідних для створення оновленого скейт-парку, який планується встановити на місці старих конструкцій біля Палацу творчості дітей та юнацтва за адресою вул. Свободи, 2/1.

З повагою
заступник міського голови Г. Мельник
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 509 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Крук Олексій Вікторович

Початок збору підписів:

11 квітня 2016 р.

Відповідь дана:

24 червня 2016 р.