Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Облаштування дитячих майданчиків

На жаль, в нашому місті є велика кількість не облаштованих дитячих майданчиків, де можуть безпечно та цікаво гратись малеча. Діти не мають можливості розважатися та проводити в задоволення своє дозвілля в гарних умовах, бо всі майданчики які є, не відповідають багатьом вимогам, а деякі навіть вимогам безпеки. Нові, безпечні, сучасні дитячі майданчики створять задоволення дітям та дорослим.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Альоні ГАЄВСЬКІЙ

OnykaAlena@gmail.com

Про розгляд електронної петиції

Розглянувши електронну петицію щодо облаштування дитячих майданчиків, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, передбачений статтею 25 Статуту територіальної громади міста Кропивницького, затвердженого рішенням міської ради від 31 січня 2019 року № 2303, та відповідно до статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян» Вашу електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Інформуємо, що бюджетом Кропивницької міської територіальної громади кошти на облаштування дитячих майданчиків не передбачені. З 2018 року будівництво та реконструкція майданчиків здійснювалися виключно в рамках реалізації проєктів - переможців громадського бюджету.
Водночас, через повномасштабну військову агресію росії, необхідність забезпечення першочергових видатків на зміцнення критичної інфраструктури міста, інших потреб військового стану фінансування на реалізацію проєктів - переможців громадського бюджету на 2023 рік не передбачено.
З метою позитивного вирішення зазначеного у Вашому зверненні питання пропонуємо після завершення дії воєнного стану підготувати і подати до Кропивницької міської ради проєкт щодо облаштування дитячих майданчиків для фінансування з громадського бюджету.
Під час підготовки проєкту потрібно врахувати, що земельна ділянка, на якій планується облаштувати дитячий майданчик, повинна належати до комунальної власності Кропивницької міської територіальної громади.Секретар міської ради Олег КОЛЮКАВадим Бебко 24 47 33
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 травня петицію підписали 61 особа з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гаєвська Альона Гейзівна

Дата створення:

4 травня 2023 р.