Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Щодо перейменування назв вулиць у м. Кропивницькому (та в Україні в цілому)

Зібрано 4 підписів з 450

Залишилось 28

Останні, що прийняті на розгляд

Усі прийняті на розгляд
БЕЗПРИТУЛЬНІ СОБАКИ: ХТО ВИНЕН І ЩО РОБИТИ?

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 26 березня 2024

Остання відповідь

Зміна процедури прощання з загиблими військовослужбовцями у місті Кропивницький

РАЙКОВИЧ АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ

На електронну петицію щодо зміни процедури прощання з загиблими військовослужбовцями у місті Кропивницькому повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Кропивницькій міській раді, її виконавчому комітету, затвердженого рішенням міської ради від 29.03.2016 № 142 (з урахуванням змін), дана петиція розглянута 04.07.2023 на спільному засіданні постійних комісій Кропивницької міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту, з питань житлово-комунального господарства та транспорту.
Під час розгляду електронної петиції депутатами була заслухана інформація авторки петиції З.Лебідь та керівників виконавчих органів Кропивницької міської ради:
завідувача сектору мобілізаційної роботи та територіальної оборони Ю.Копецького;
директора департаменту соціальної політики Ю.Вовк;
начальника Головного управління житлово-комунального господарства В.Кухаренка;
начальника управління культури і туризму А.Назарець;
начальника відділу комунікацій з громадськістю О.Горбенко.
До активного обговорення змін до процедури прощання з загиблими військовослужбовцями у місті Кропивницькому долучилися заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.Мосін, С.Колодяжний, а також керуючий Кропивницької єпархії Православної Церкви України архієпископ Кропивницький і Голованівський Марк, голова громадської організації «Наша рада» Є.Захарченко.
У результаті розгляду електронну петицію підтримано як таку, що порушує суспільно значущі питання вшанування загиблих захисників України, організації процедури гідного прощання з ними. При доопрацюванні запропонованих в електронній петиції змін також врахувати пропозиції, висловлені депутатами.
Враховуючи вищевикладене, підняте питання перебуватиме на контролі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.Колодяжного.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.
В доповнення до електронної петиції від 29 червня 2023 року щодо зміни процедури прощання з загиблими військовослужбовцями у місті Кропивницькому повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Кропивницькій міській раді, її виконавчому комітету, затвердженого рішенням міської ради від 29 березня 2016 року № 142 (з урахуванням змін), дана петиція розглянута 04 липня 2023 року на спільному засіданні постійних комісій Кропивницької міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної політики, культури та спорту, з питань житлово-комунального господарства та транспорту та підтримано як таку, що порушує суспільно значущі питання загиблих захисників України.
З метою організації гідного прощання з загиблими військовослужбовцями при доопрацюванні даного питання було враховано пропозиції, які запропоновані в електронній петиції та висловлені депутатами Кропивницької міської ради, а саме:
написання сценарію церемонії прощання;
участі ведучого та Міського професійного духового оркестру (музичний супровід);
забезпечення звукопідсилювальної апаратури під час траурної церемонії.
Одночасно повідомляємо, що почесні поховання загиблих військовослужбовців у місті Кропивницькому проводяться відповідно до вимог Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України щодо військового поховального ритуалу.