Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 373 громади!

Встановлення дитячого майданчика вул.Барахтія, Перемоги, Дружби

Я, Вовкодав Марія, жителька вул. Барахтія смт.Компаніївка, звертаюся від імені всіх дітей та батьків вулиці Барахтія, Перемоги, Дружби, з величезним проханням встановити на нашому куточку дитячий ігровий майданчик, під який вже офіційно виділено територію.
Прошу не бути байдужими до потреб наших дітей. 
До нашого куточку приходять діти з інших вулиць . Дітям нічим зайнятись (особливо влітку), вони просто "тиняються" по вулиці без справи, у зв'язку з відсутністю ігрових майданчиків, діти стали не комунікабельними, не вміють грати один з одним. Тим паче на нашому куточку дуже багато підростаючого покоління, діти , які нещодавно народились. На інших вулицях Компаніївщини є, а на нашому куточку немає!!!
Я розумію, що в країні зараз не найкращі часи, але дуже прошу, Вас, створити для дітей казку, подарувати їм щасливе дитинство, радість, усмішки на маленьких обличчях наших дітей - майбутнього нашої країни! 
Тому прошу розглянути моє звернення , та встановити все ж таки на нашому куточку безпечний сучасний ігровий дитячий майданчик. 
Сподіваюсь на розуміння, допомогу та участь у вирішенні проблем наших вулиць! 
Дякую за увагу та допомогу!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Доброго дня! На Електронну петицію від 25.06.2020 р. щодо «Встановлення дитячого майданчика вул.Барахтія, Перемоги, Дружби», адресованої Компаніївській селищній раді, повідомляємо наступне.
Відповідно до статті 23 Закону України «Про звернення громадян» та рішення Компаніївської селищної від 17.08.2018 № 230 «Про створення на офіційному веб-сайті Компаніївської селищної ради розділу «Електронні петиції» та затвердження Порядку розгляду електронних петицій» на кінцеву дату збору підписів, 25 серпня 2020 року, електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку (підписали 21 особа з 75 необхідних).
Така петиція розглядається як колективне звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 2 березня петицію підписали 21 особа з 75 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Вовкодав Марія Євгенівна

Дата створення:

25 червня 2020 р.