Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

ВІДСУТНІСТЬ САДОЧКІВ І ШКІЛ БІЛЯ НОВОБУДОВ

Проблема – недостатнє забезпечення житлових районів інфраструктурними об’єктами. Зараз будуються лише комерційні об’єкти. Про інфраструктуру, про мережі ніхто надто не турбується. Проблема з цим виникне потім. А такі речі мають робитися зразу, комплексно. У нас будується зараз майже стільки житла, як у 85-90 роках. Але тоді, при всій нелюбові до радянської влади, в рік будували один дитячий садок, і раз в два роки - школу. На сьогоднішній день Луцьк за темпами будівництва - другий в Україні. Школи будуються дуже повільно. Потрібні фінанси не виділяються. В основному садочкм та школи будуться за гроші меценатів, які не зацікавлені у швидкому будівництві.
Через років 5 місто матиме проблеми з перевантаженими ДНЗ і влада вирішуватиме, куди дівати школярів, яку школу добудовувати, де будувати дитсадок і за які кошти.
Аби попередити цю проблему, варто розпочати будівництво біля новобудов, аби населення мало рівні умови для дітей та школярів.
Деякі будівельні компанії декларують будівництво шкіл та садочків у своїх великих комплексах, але частіше за все вони приватні. Проблема та ж — передати навчальний заклад на баланс міста дуже складно. І забудовники вважають за краще не зв'язуватися з цим процесом. Навчання в приватних школах і дошкільних установах на території нових ЖК стартує від 6-7 тис. грн на місяць, що може стати непідйомною платою для багатьох сімей.
Тому варто зосередити ресурси міста на таку проблему.

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Станом на 19 травня петицію підписали 8 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лисецька Тетяна Павлівна

Дата створення:

26 травня 2020 р.