Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 284 громади!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Перейменування вулиці Бенделіані на вулицю Сергія Климчука (полеглого

Зібрано 116 підписів з 300

Залишилось 12

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Про необхідність збереження публічного простору в Гостинному дворі Прайзлерів

ПОЛІЩУК ІГОР ІГОРОВИЧ

Відповідно до технічного звіту про стан будівельних конструкцій пам’ятки місцевого значення на вул. Кафедральній, 4 у м. Луцьку, наданого КП «ВОЛИНЬПРОЕКТ» у вересні 2021 року на замовлення виконавчого комітету Луцької міської ради, категорію технічного стану будівлі згідно з ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 «Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану», визначено – непридатна до нормальної експлуатації – категорія технічного стану «3». Для забезпечення надійної та безпечної експлуатації будівлі необхідно терміново усунути виявлені недоліки відповідно до наданих рекомендацій.
Виявлені під час проведення обстеження відхилення від проєктної документації, будівельних норм і стандартів, дефекти, пошкодження будівельних конструкцій, інженерних мереж і систем в подальшому можуть збільшуватись та привести будівлю до категорії технічного стану «4» – аварійний.
На цей час будівля не використовується та знаходиться в незадовільному технічному стані.
Для відновлення цієї пам’ятки місцевого значення, а також збільшення туристичної привабливості міста, шляхом розміщення в історичній частині міста готельно-ресторанного комплексу міською радою розпочата процедура, встановлена Законом України «Про державно-приватне партнерство», щодо здійснення державно-приватного партнерства «Реставрація з пристосуванням та управління нежитловим приміщенням по вул. Кафедральна, 4 в місті Луцьку».
Реалізація проєкту дозволить провести реконструкцію будівлі по вул. Кафедральній, 4, що, в свою чергу, покращить технічний та естетичний стан однієї з центральних пам’яток міста, створить комфортний громадський простір для жителів та гостей у внутрішньому дворі будинку, задовольнить попит та потребу туристів у закладах громадського харчування, готелях. Питання використання публічного простору Гостинного двору Прайзлерів буде вирішуватись під час реалізації проєкту державно-приватного партнерства з врахуванням суспільної думки і економічної доцільності.
Додатково повідомляємо, що з метою максимального задоволення запитів громадськості щодо створення загальнодоступного публічного простору для проведення заходів культурно-мистецького, спортивного, патріотичного спрямування, а також дозвілля та відпочинку, на найближчому засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради буде розглянутий проєкт рішення «Про проведення конкурсу з облаштування молодіжного публічного простору на вул. Глушець, 22 б в місті Луцьку».