Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Переглянути плани відключення води у зв'язку з пандемією

Сьогодні Волинська область є однією з рекордсменів з поширенню коронавірусу. А вже найближчим часом розпочнеться планове масове відключення гарячої води. Це може спричинити до масового спалаху захворюваності.
Рекомендація МОЗ мити руки з милом. Але в літній період через високі температури є відкритими набагато більші ділянки тіла, на які також можуть осідати частинки вірусу, і які також варто було б мити частіше. Якщо в звичайній ситуації людина змогла б прийти додому і помитися під душем, то дії комунальників спричинять те, що небагато людей погодиться декілька раз на день гріти гарячу воду щоб помитися. Зв'язок простий: людина помила руки холодною водою, а потім взялася помитими руками за іншу відкриту частину тіла, до нівелює сам результат від миття рук.
Життя і здоров'я багатьох людей є незрівнянно ціннішими за можливість аварій на тепломережі, саме тому сьогодні, при стрімкому зростанні захворюваності, необхідно при можливості відмовитися від відключення гарячої води, а якщо це неможливо, то скоротити його термін.

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Станом на 27 вересня петицію підписали 43 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Панасюк Юрій Олександрович

Дата створення:

18 червня 2020 р.