Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Проведення позачергової сесії для голосування, щодо термінової закупівлі в Луцькій ОТГ снігоочисної техніки(снігоприбирачів) замість малоефекиивних лопат для двірників. Створення мобільних бригад.


Суть пропозиції заключається в тому, щоб прийняти ключове рішення депутатами ЛМР або ж відповідними комітетами, групами створеними при ЛМР, придбати механізовані машини(снігоприбирачі) для очиски снігу на тротуарах, замість традиційних лопат, які на сьогодні є вкрай не ефективними.

Відповідно вимагаємо:
1. Зібрати відповідні профільні комітети, позачергову сесію депутатів ЛМР та проголосувати за виділення необхідних коштів з спеціальних резервних фондів або передбачених статей витрат для таких надзвичайних ситуацій.
2. Дати негайну вказівку директору департаменту житлово-комунального господарства Луцької міськради Миколі Осіюк, розробити найкращий і найоптимальніший спосіб використання снігоприбирачів, а також вибрати найефективнішу модель для закупівлі.

Один з можливих варіантів, які пропонує громада Луцької ОТГ, це тимчасове формування оперативно-мобільних груп, які б рухались по місту і розчищали найбільш забруднені ділянки з використанням снігоочисників.

Вимагаємо терміново зреагувати на дану петицію, адже нерозчищені центральні дороги і тротуари, це безпосередня загроза життю та здоров'ю лучан, а особливо дітей і людей похилого віку!!!

Орієнтовна пропозиція снігоочисника, який можна придбати для полегшення життя громади
https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/snegouborochnaia_tehnika_forte_snegouborschik-benzinoviy---ksm-62e.html?gclid=Cj0KCQiApY6BBhCsARIsAOI_GjbISx3OStOxkPso4d8NfRvB0-pdUg56Aqkjoe7eBunkUBPV09N2AScaAgDaEALw_wcB

Обгрунтуванення:
Проблема з прибиранням снігу є щорічною.
Є вулиці в місті Луцьк, де жодного разу не заїзджала спецтехніка і жителі самотужки змушені чистити дорогу і тротуари роками.

Невирішення цієї проблеми сьогодні, означає наражати себе, своїх дітей та людей похилого віку на небезпеку переломів, простуди і інших хвороб і в наступні роки. Кількість аварійних ситуацій, ДТП збільшується, що є також неприпустимо.

Звичайно, від не усунення цієї проблеми потерпає і бізнес, адже суттєво погіршується логістика, підприємці і міський бюджет втрачають гроші...

Саме тому, вимагаємо, як представники громади Луцької ОТГ негайно провести відповідні наради в профільних комітетах, зібрати при необхідності позачергову сесію депутатів ЛМР, розпочати процедури по закупівлі необхідної снігоочисної техніки, як індивідуальних пристроїв(снігоприбирачів) так і спецавтомобілів, які будуть служити громаді на наступні на роки...
Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Станом на 24 червня петицію підписали 106 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Редкач Володимир Петрович

Дата створення:

11 лютого 2021 р.