Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Запровадження міської системи прокату електросамокатів

Протягом останнього часу Львів все більше і більше потерпає від заторів. Існуюча мережа доріг міста не витримує навантаження, яке створюється розвитком житлового будівництва, а кількість транспорту в місті постійно зростає.

Міська влада наразі не має шляхів вирішення цієї проблеми. Спроби покращити ситуацію шляхом виділення смуг для громадського транспорту призвели лише до збільшення заторів на вулицях міста.

Міська система громадського транспорту також не витримує навантаження. Маршрутки постійно переповнені, мешканці міста не встигають на роботу, студенти на заняття. Особливо гостро проблема постає в період карантину, коли потрібно дотримуватися соціальної дистанції.

Частковим виходом з цієї ситуації може стати запровадження міської системи прокату електросамокатів. Цей недорогий, маневрений, екологічний вид транспорту може стати чудовою альтернативою заторам та переповненим маршруткам. Тим більше, що впродовж останніх років міська велоінфраструктура активно розвивалася і є достатньо пристосованою для такого виду транспорту.

Ще одним аргументом на користь запровадження міської системи прокату електросамокатів є те, що Львів - місто студентів. Їх тут близько 115 тисяч. Для студентів з їхнім активним щоденним ритмом життя такий вид транспорту надзвичайно актуальний.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 13 червня петицію підписали 78 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ПОБУРКО РОМАН АНДРІЙОВИЧ

Дата створення:

21 вересня 2020 р.