Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 277 громад!

Парковка на тротуарах

Мешканці міста Нововолинська напевно постійно бачать таку проблему як парковка автомобілей на тротуарах. Ось, наприклад, нещодавно повертаюсь із дитиною додому по вулиці Св. Володимира, біля будинку, 3 (бувший гуртожиток будівельного управління) автомобіль, який паркувався на тротуарі, здійснював маневр заднього ходу і мало що не здійснив наїзд на мене із дитиною. Біля будинку № 3 та № 1 по вул. Св. Володимира постійно паркуються автомобілі та унеможливлюють безпечний рух пішоходів по тротуарі. До речі, у будинку № 1 Св. Володимира проживають люди (не лише офіси), тобто раптово із під'їзду може вибігти дитина, тощо.
Враховуючи вищевикладене, вимагаю звернути увагу на дане питання. Облаштувати безпечні парковки біля будинків №1 та № 5 по вул. Св.Володимира, які не будуть заважати пішоходам. Рекомендувати Нововолинському відділу поліції посилити контроль та вживати жорсткі заходи до водіїв, які паркуються на тротуарах, зокрема вул. Св.Володимира будинки 1 та 5.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 7 лютого петицію підписали 3 особи з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сорокіна Вікторія Костянтинівна

Дата створення:

9 вересня 2016 р.