Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Останні, що прийняті на розгляд

Усі прийняті на розгляд
Проти будівництва сміттєпереробного заводу у Нововолинську

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 28 червня 2023

Остання відповідь

Проти зміни підпорядкування Нововолинської дитячо-юнацької спортивної школи Нововолинської міської ради Волинської області.

КАРПУС БОРИС СЕРГІЙОВИЧ

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 90 Цивільного кодексу України, з метою приведення установчих документів у відповідність до вимог чинного законодавства та статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян" електронну петицію від 18.01.2024 року
«Проти зміни підпорядкування Нововолинської дитячо-юнацької спортивної школи Нововолинської міської ради Волинської області», яку підтримали понад 200 громадян, розглянуто на сесії Нововолинської міської ради 19 березня 2024 року та прийнято рішення про її непідтримання (рішення Нововолинської міської ради від 19 березня 2024 року «Про розгляд електронної петиції»).
Стосовно порушеного у петиції питання зазначаємо таке. Нововолинська дитячо-юнацька спортивна школа-це заклад фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, визнаному в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.
У своїй діяльності дитячо-юнацька спортивна школа керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами та листами Міністерства молоді та спорту України, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про дитячо- юнацьку спортивну школу (Постанова КМУ від 05.11.2008 р № 993 (зі змінами та доповненнями)), Положенням «Про організацію навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл», затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.01.2015 р. № 67 зі змінами.
Слід зазначити, що тренери-викладачі не є педагогічними працівниками відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 433 «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад» (зі змінами). Також саме Міністерство молоді та спорту України здійснює в установленому порядку організаційно-методичне забезпечення діяльності спортивних шкіл незалежно від підпорядкування, типу і форми власності.
Отож із метою здійснення ефективної координації роботи закладів фізичної культури та спорту, а також реалізації дитячо-юнацькими спортивними школами своїх статутних цілей було ініційовано перепідпорядкування Нововолинської ДЮСШ. Потрібно зазначити, що така зміна ніяк не вплине на процес ведення гуртків у спортивній школі та не відбудеться жодних змін умов праці працівників даного закладу. Будуть займатися рівно ті ж самі діти, що й раніше, на тій же спортивній базі.
Управління освіти Нововолинської міської ради отримало звернення від батьків вихованців дитячо-юнацької спортивної школи відділення греко- римської боротьби, гандболу, волейболу, футболу, інших видів спорту, а також протокол зборів трудового колективу, які не підтримують електронну петицію (283 голоси).