Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Повернення історичної назви міста

Зібрано 8 підписів з 100

Залишилось 58

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Небезпека відкритих люків.

БАКШЕЄВ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

На Вашу електронну петицію щодо проведення ревізії люків інженерних комунікацій і водорозподільних колодязів в м. Первомайський, виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє, що Ваше звернення було розглянуто спільно з ПКП «Тепломережі» та Первомайським комунальним виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства.
За інформацією ПКП «Тепломережі», підприємством постійно ведеться моніторинг стану та наявності люків теплових камер. У разі необхідності проводяться відповідні роботи. На цей час відкритих колодязів теплових камер немає. Деякі теплові камери накриті бетонними плитами.
Здійснюється поступова заміна на пластикові люки. З початку липня встановлено 3 такі люки за адресами: 3 мікрорайон, буд. 25 (2 люки), 1/2 мікрорайон, буд. 4 (1 люк).
За інформацією ПКВУ ВКГ, постійно проводяться огляди та профілактичне обслуговування водопровідних та каналізаційних мереж. Спеціалістами підприємства проводиться ревізія технічного стану колодязів. При відсутності люків колодязі накриваються, проте останніми роками мало місце розкрадання люків та здачі їх до пунктів прийому металобрухту.
Для формування місцевого бюджету на 2018 рік підприємством була надана до міської ради пропозиція щодо передбачення коштів на придбання каналізаційних люків з полімерних матеріалів у сумі 100 тис. грн. На даний час в місцевому бюджеті кошти на придбання даних люків не передбачено.


Міський голова М. М. Бакшеєв