Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Небезпека відкритих люків.

З метою підвищення рівня технічної експлуатації мереж і споруд комунальних і відомчих систем водопостачання і каналізації, якості комунального обслуговування населення та попередження травмування і загрози життя громадян прошу Вас провести ревізію люків інженерних комунікацій і водорозподільних колодязів на території міста.
Необхідно перевірити їх технічний стан, визначити власників і при наявності порушень - усунути їх.
Особисто звертаю увагу на те, що згідно п.2.8 затверджених «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Первомайський» балансоутримувач люків, колодязів підземних комунікацій повинен утримувати кришки у справному стані та на рівні дорожнього покриття».
Всі люки повинні відповідати технічним умовам ДСТУ.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу електронну петицію щодо проведення ревізії люків інженерних комунікацій і водорозподільних колодязів в м. Первомайський, виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє, що Ваше звернення було розглянуто спільно з ПКП «Тепломережі» та Первомайським комунальним виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства.
За інформацією ПКП «Тепломережі», підприємством постійно ведеться моніторинг стану та наявності люків теплових камер. У разі необхідності проводяться відповідні роботи. На цей час відкритих колодязів теплових камер немає. Деякі теплові камери накриті бетонними плитами.
Здійснюється поступова заміна на пластикові люки. З початку липня встановлено 3 такі люки за адресами: 3 мікрорайон, буд. 25 (2 люки), 1/2 мікрорайон, буд. 4 (1 люк).
За інформацією ПКВУ ВКГ, постійно проводяться огляди та профілактичне обслуговування водопровідних та каналізаційних мереж. Спеціалістами підприємства проводиться ревізія технічного стану колодязів. При відсутності люків колодязі накриваються, проте останніми роками мало місце розкрадання люків та здачі їх до пунктів прийому металобрухту.
Для формування місцевого бюджету на 2018 рік підприємством була надана до міської ради пропозиція щодо передбачення коштів на придбання каналізаційних люків з полімерних матеріалів у сумі 100 тис. грн. На даний час в місцевому бюджеті кошти на придбання даних люків не передбачено.


Міський голова М. М. Бакшеєв
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 101 особа з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Балобанова Людмила Василівна

Початок збору підписів:

11 квітня 2018 р.

Відповідь дана:

23 липня 2018 р.