Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Поділ класів на підгрупи при вивченні державної мови.

Патріотизм на словах чи у справах?
З метою збереження якісної мовної освіти в навчальних закладах міста Первомайський та втілення в життя державної політики щодо виховання патріотизму у наших дітей просимо вас зберегти поділ класів на підгрупи при вивченні державної мови. Вважаємо, що наші діти мають право на якісну підготовку при вивченні української мови, оскільки це впливає на ефективність їхнього розвитку як майбутніх громадян держави, на якість складання ЗНО та на формування особистості, яка буде любити батьківщину й знати рідну мову краще, ніж ми, батьки. У Законі про державну мову чітко сказано, що всі сфери діяльності та суспільного життя в Україні використовують лише державну мову. Скасування поділу класів на підгрупи негативно вплине на можливість наших дітей бути вільними та конкурентоспроможними громадянами своєї держави.
Просимо сприяти поділу класів на підгрупи для забезпечення належних умов для вивчення української мови як державної з урахуванням того , що ЗНО з української мови складає 100% учнів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє, що Ваша електрона петиція щодо поділу класів на підгрупи при вивченні державної мови не набрала в установлений строк необхідну кількість голосів на її підтримку (24 зі 100 необхідних), згідно Закону України «Про звернення громадян» вона буде розглядатися як звернення.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Станом на 21 липня петицію підписали 24 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кравченко Марина Олександрівна

Дата створення:

30 серпня 2018 р.