Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Зміна руху на перехресті проспекту Свободи і вул. Комендаря

Перехрестя проспекту Свободи і вул. Комендаря потребує зміни руху оскільки несе небезпеку для учасників дорожнього руху в декілької напрямках:
1. Пішоходам, що переходять 4 смуги руху нерегульованого переходу серед яких завжди багато дітей, оскільки поряд знаходяться ЗОШ №6 і ДНЗ №26
2. Водіям, які звертають від пл. Кирила і Мефодія на вул. Комендаря, оскільки пішоходи порушуючи ПДР переходять через середину перехрестя, прямуючи в обидві сторони від пам'ятника Добровольцям Закарпаття в сторону автовокзалу.

Варіанти зміни руху цим перехрестям:
1. Світлофор з острівцем безпеки, як біля "Білочки" для існуючого пішоходного переходу. Паркан, що обмежить можливість прямого руху в сторону пам'ятника Добровольцям Закарпаття з проспекту Свободи і облаштування пішоходного переходу на початку вул. Комендаря або звуження заїзду з проспекту Свободи на вул. Комендаря шляхом продовження тротуару від пам'ятника Добровольцям Закарпаття.
2. Облаштування руху по колу і повної зміни руху цим перехрестям з влаштуванням того ж острівця безпеки на існуючому переході, що дасть зможу безпечно переходити 4 смуги руху. Такий варіант дасть змогу уникнути додаткового світлофора, оскільки попереду на великому перехресті вже є існуючий і в той же час вирішить усі описані мною проблеми безпеки під час руху цим перехрестям.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронна петиція зібрала 51 голос з необхідних 250 голосі. Відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону. Ваша петиція буде розглянута, як звернення громадян.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 18 травня петицію підписали 51 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мондок Ілля Юрійович

Дата створення:

2 листопада 2022 р.