Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Розширення тротуару та організація водовідведення. мкрн. Академічний

Нинішня ширина тротуару по вулиці Андрія Шептицького від Сабарівського шосе до Торгового центру "Барбара" (вул.Миколаївська 2) вміщує лише двох осіб. На даний момент мікрорайон Академічний активно розбудовується і збільшується кількість населення, що користується цим тротуаром. Так як це єдиний тротуар, яким можна вийти на вул. Сабарівське шосе і далі на вул. Пирогова.
Інша проблема, яка теж впливає на зручність користування тротуаром - це водовідведення дощової і талої води з проїжджої частини цієї ж ділянки дороги. Так як автомобілі, що по ній рухаються, постійно обляпують пішоходів.
Ці дві проблеми потрібно вирішувати комплексно.
Пропозиція: розширити тротуарну частину та організувати водовідведення дощової і талої води.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Департаментом комунального господарства та благоустрою, розглянуто Вашу петицію, щодо розширення тротуарного покриття та відведення атмосферних опадів вул. А. Шептицького.
Повідомляю, що відведення атмосферних опадів на вищевказаній ділянці відбувається поверхневим шляхом відповідно до рельєфу в існуючу мережу зливової каналізації на розі вул. Пирогова та Сабарівського шосе. Облаштування мереж зливової каналізації вул. А. Шептицького, не передбачено.
Також повідомляю, що відповідно ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ширина тротуарного покриття вул. А. Шептицького перебуває в межах допустимих норм.
Порушені у Вашій петиції питання, доцільно розглянути комплексно, а саме провести роботи з реконструкції вул. А. Шептицького. Для можливості виконання даних робіт необхідне попереднє проектування та відповідне фінансуванні із міського бюджету. Планом робіт на 2021р., кошти на виконання вказаних робіт не передбачені.
Враховуючи вищевикладене, дане питання буде розглядатись протягом наступних років, при наявності коштів в міському бюджеті на дані цілі.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 355 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ТИХОЛАЗ ВІКТОРІЯ ВАСИЛІВНА

Початок збору підписів:

16 березня 2021 р.

Відповідь дана:

8 квітня 2021 р.