Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Капітальний ремонт з розширенням дорожнього покриття, облаштуванням пішохідної доріжки та місць для паркування відрізку дороги по вул. Сонячна

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Виконавчими органами Вінницької міської ради було розглянуто Вашу петицію щодо капітального ремонту ділянки дороги по вулиці Сонячній з влаштуванням пішохідної доріжки, місць для паркування та водовідведенням.
Повідомляю, що для можливості проведення робіт капітального характеру ділянки дороги по вул. Сонячній необхідне попереднє проектування та відповідне фінансування із міського бюджету. Планом робіт на 2023р., кошти на виконання вказаних робіт, на жаль, не передбачені. Дане питання залишається на контролі в департаменті комунального господарства та благоустрою та буде розглядатись протягом наступних років, при наявності коштів в міському бюджеті на дані цілі.
В свою чергу роботи з утримання дорожнього покриття, на зазначеній Вами ділянці вулиці, будуть виконуватись департаментом комунального господарства та благоустрою в межах поточних видатків.