Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Останні, що прийняті на розгляд

Усі прийняті на розгляд
Капітальний ремонт з розширенням дорожнього покриття, облаштуванням пішохідної доріжки та місць для паркування відрізку дороги по вул. Сонячна

До відповіді залишилось 5

Прийнято на розгляд 18 вересня 2023

Остання відповідь

Нічний шум від картинної фабрики, Нечуя-Левицького, 14

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Виконавчими органами Вінницької міської ради було розглянуто Вашу петицію щодо нічного шуму від картонної фабрики по вул. Нечуя-Левицького, 14, про що повідомляємо наступне.
06 вересня 2023 року виконавчими органами Вінницької міської ради надіслано запит до ТОВ «Картонно-паперова фабрика «ТОРГТЕХНІКА» вих. К0/01/76463/01-11 від 06.09.2023 року щодо надання інформації з визначеного питання та шляхів його вирішення.
11 вересня 2023 року був здійснений комісійний виїзд на місце у складі представників департаменту відновлення та розвитку ВМР, КП «Муніципальна варта» ВМР, Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області. Проведено бесіду із представником ТОВ «Картонно-паперова фабрика «ТОРГТЕХНІКА», та спільно з мешканцями визначено місця для проведення лабораторних досліджень.
З метою об’єктивного розгляду петиції направлено звернення до ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» щодо забезпечення проведення лабораторних досліджень, а саме інструментальних замірів шуму (еквівалентний рівень шуму, максимальний рівень шуму, рівень звукового тиску в октавних смугах частот, рівень шуму) за адресами, визначеними у акті.
Разом з тим, повідомляємо, що відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Також, згідно з ч. 3 ст. 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а в Автономній Республіці Крим - також нормативно-правовими актами Верховної Ради і Ради міністрів Автономної Республіки Крим, прийнятими у межах їхньої компетенції.
Відповідно до «Правил додержання тиші на території міста Вінниці» затверджених рішенням міської ради від 19.09.2008р. № 2066, зі змінами, контроль за порушенням законодавчих вимог та інших нормативно-правових актів здійснює територіальний орган Національної поліції України, органи місцевого самоврядування, Держпродспоживслужба у межах повноважень, встановлених законодавством України. Положенням про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. № 667, визначено, що Держпродспоживслужба для виконання покладених на неї завдань має право: здійснювати заходи державного нагляду (контролю) відповідно до закону; вимагати відповідно до закону від суб’єктів господарювання усунення виявлених порушень; вживати у межах повноважень, передбачених законом, заходів до усунення порушень вимог закону і притягнення винних у таких порушеннях осіб до відповідальності відповідно до закону
Відповідно до ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, уповноваженими особами зі складання протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 182 КУпАП, порушення законодавчих вимог та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму, Правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях є посадові особи органів Національної поліції України.