Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 254 громади!

Встановлення світлофору на перехресті біля школи №32

У зв'язку зі збільшенням потоку автомобілів, просимо встановити кнопковий світлофор біля школи №32, на перехресті вулиць Острозького і Некрасова, для безпечного переходу учнів через завантажене перехрестя.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 28 січня петицію підписали 159 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лук'янчук Олександра В'ячеславівна

Дата створення:

26 грудня 2021 р.