Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Забезпечення маршруту Вінниця- Стадниця придатним автотранспортомНа сьогоднішній день досить гостро стоїть питання транспортного сполучення по маршруту м.Вінниця-с.Стадниця.
Даний населений пункт знаходиться в безпосередній близькості до міста, більшість жителів села працюють та навчаються у Вінниці, проте щоб дістатися до міста перевізник надає транспорт непридатний для цього.
На маршруті працює або старезний ЛАЗ,що постійно ламається,чим створює збій графіку,або Богдан,місткість якого в пікові години не задовільняє потреби по кількості пасажирів. Окрім того, люди на інвалідних візках, а також батьки з дітьми у візочках практично позбавлені можливості дістатися до міста та в зворотньому напрямку,використовуючи даний транспорт.
Заміна автобусу за напрямком м.Вінниця - с.Стадниця дасть змогу значно підвищити якість транспортного сполучення з даним населеним пунктом, зробить більш комфортним проживання в м. Вінниці та на його околицях, в тому числі людям з обмеженими фізичними можливостями.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 23 червня петицію підписали 79 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гром Ліна Михайлівна

Дата створення:

6 лютого 2022 р.