Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 266 громад!

Перейменування вулиці Тімірязєва на вулицю Бориса Джонсона

Перейменування вулиці Тімірязєва обґрунтуване причиною, що описана в списку пропозицій на перейменування вулиць, який був сформований на засідані Ради з питань історії, на основі думок та звернень представників міської громади, а також на основі фахових рекомендацій: "Тімірязєв Клімєнт Аркадієвіч (1843-1920) – російський біолог. Жодним чином не пов’язаний з Вінницею, Поділлям та Україною.". А крім того, за даними відкритих джерел був активним сторонником Жовтневої революції. Виходячи з цих причин перейменування є доцільним.

Перейменувати вулицю на честь Бориса Джонсона доцільне і обґрунтуване з причин того, наскільки велику підтримку надав нашій країні Александр Борис де Пфеффель-Джонсон — британський політик та колишній журналіст і Британія, як країна, в цілому. Доцільність перейменування саме на честь цієї людини, окрім бажання громади, можна довести позицією заслуженого журналіста України, та письменника Олександра Олександровича Горобеця та інших відомих людей, які виступали з аналогічними пропозиціями щодо перейменування проспекта в Києві на честь вищезгаданої людини.

Оскільки жителі громади мають бажання жити не на вулиці "Тімірязєва", а на вулиці "Бориса Джонсона", просимо задовільнити це бажання, враховуючи його доцільність викладену вище.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 6 грудня петицію підписали 113 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кучер Микита Олександрович

Дата створення:

21 травня 2022 р.