Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Водопостачання залізничної лінії

Прошу розглянути петицію щодо водопостачання залізничної лініі, яка в данний час отримує воду лише з 6 до 9 години ранку та з 18 до 21 години вечора...Люди повинні отримувати воду цілодобово як отримують споживачі міської лініі водопостачання

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Протокол
засідання постійної Комісії з питань комунальної власності , житлово-комунального господарства та соціально-економічного розвитку території
Волноваської міської ради
Від 05 грудня 2018 року м. Волноваха

Постійна комісія: голова комісії - Попков О.М.; члени комісії: Алтухов Є.С., Самойленко С.І.

Присутні:
Ісміханов І.С. – заступник міського голови;
Гукай Т.Є. – секретар ради;
Кобзар Д.П. – начальник відділу ЖКГ, торгівлі та побутового обслуговування населення;
Степанов Ю.О. - провідний спеціаліст відділу ЖКГ, торгівлі та побутового обслуговування населення

Запрошені:
Силка О.С. – співавтор петиції;
Силка Т.В. – мешканець міста ;
Прокопенко В.А.- мешканець міста ;
Прокопенко Н.О.- мешканець міста ;
Лісогор В.П.- мешканець міста ;
Мастепан Н.М.- мешканець міста ;
Гладкоскок В.І.- мешканець міста ;
Зубаха І.М.- мешканець міста ;
Тішковський В.В. – директор Волноваського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу»;
Трегуб О.А.. – начальник дільниці виробничого підрозділу Маріупольського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця»;
Тараш Л.Є. – в.о.головного редактора державного комунального підприємства "редакція газети "Наше слово""

Порядок денний:

1. Розгляд електронної петиції щодо цілодобового водопостачання абонентів «залізничної лінії», яка в даний час отримує воду лише з 6 до 9 години ранку та з 18 до 21 години вечора.

Виступили:
1. Ісміханов І.С. – довів до відома присутніх, що до міської ради надійшла електронна петиція щодо цілодобового водопостачання абонентів територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» , автором якої є Литвин Сергій Валерійович. Дана петиція зібрала 101 підпис, тому підлягає розгляду. У петиції йдеться про необхідність цілодобового водопостачання залізничної лінії, яка в даний час отримує воду лише з 6 до 9 години ранку та з 18 до 21 години вечора.

2. Силка О.С. - розповів, що у наслідок відсутності води побутова техніка майже не працює. Вода яка подається за графіком коштує так само, як і вода що подається Волноваським ВУВКГ. Також звернув увагу присутніх на те, що у колодязях та свердловинах, які є у населення, майже зникла вода і її ніде взяти. Через це літні люди дуже страждають та почувають себе неповноцінними, сім’ї з малолітніми дітьми через відсутність постійного централізованого водопостачання також дуже страждають .

3. Зубаха І.М. – звернула увагу присутніх на те, що по пров. Локомотивний буд. 12 вода присутня тільки 40 хвилин вранці та 40 хвилин у вечорі .

4. Трегуб О.А. – пояснив присутнім що їхня дільниця водогону раніше була адаптована під свердловини які розташовані на території селища Новотроїцьке, але внаслідок діяльності кар’єру вода поступово зникла із свердловин. Керівництвом управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» було прийнято рішення щодо підключення дільниці до водогону КП «Компанія «Вода Донбасу» у районі 1189км. трубою діаметром 160мм. Але внаслідок різниці висот (18м.) тиску недостатньо для стабільного постачання води населенню - потрібно будівництво допоміжної насосної станції і мати обслуговуючий персонал. Для накопичення та вирівнювання тиску води використовуються 2 резервуари 1970 року будівництва, кожен по 600 м.куб. яких недостатньо та вони теж потребують ремонту. Мережі водогону також застарілі та потребують ремонту, бо не витримують потрібного тиску води. Але на даний час філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» не має відповідних коштів на проведення таких робіт.


5. Тішковський В.В.- надав присутнім змістовну інформацію, що вже не одноразово відбувалися спроби щодо передачі мереж водопостачання ПАТ «Укрзалізниця» у м.Волноваха до КП «Компанія «Вода Донбасу» але за умовами передачі ПАТ «Укрзалізниця» повинна була відремонтувати певні ділянки водогону, що так і не відбулося. На даний час вода подається до міста з Великоанадольської фільтрувальної станції по трубі діаметром 700мм та має на виході у місто тиск 2,8атм. Мережі водогону у місті складають понад 350км та майже 240км з них потребують негайного ремонту бо інакше частина міста може також залишитися без води. Попередня реконструкція водогону дозволила знизити кількість перекачуваної води з 12000м. куб. до 6000м. куб. Але на даний час у тарифі на воду, який узгоджує НКРЕКП, не закладені у достатній кількості кошти на проведення відповідного ремонту та модернізації ділянок водогону. Внаслідок чого підприємство є дуже збитковим та не має можливості вчасно та у повному обсязі виконувати відповідні роботи. Також на підприємстві є заборгованість із заробітної плати, що тягне за собою відсутність належних кадрів з обслуговуючого персоналу. Зауважив на те, що на даний час перед Волноваським районом гостро стоїть проблема із будівництва резервного джерела водопостачання, про що вже доводилося до народного депутата України Д. Лубінця, який теж стурбован цим питанням.

6. Самойленко С.І. – питання щодо водопостачання абонентів філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» та мешканців м. Волноваха стоїть дуже гостро та потребує негайного вирішення . Саме вирішенню цього питання ми маємо докласти всіх зусиль .
7. Ісміханов І.С. – раніше лінія водопостачання виробничого підрозділу Маріупольського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» була виключно для потреб залізниці і сьогодні немає технічної можливості забезпечити усіх абонентів цілодобово. Міська рада неодноразово зверталася до керівництва КП «Компанія «Вода Донбасу» з приводу прийняття на баланс мережі » ПАТ «Укрзалізниця, проте не було знайдено спільного знаменника та мережі так і залишилися не передані.


Вислухавши доводи присутніх, порадившись на місці, члени постійної комісії

Вирішили:

1. Підтримати електронну петицію щодо цілодобового водопостачання абонентів територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» у м. Волноваха.

2. Відділу ЖКГ, торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради (Кобзар Д.П.)
2.1. Скласти і надіслати листа за підписом міської ради та занепокоєних мешканців міста до керівництва ПАТ «Укрзалізниця», щодо ремонту належної ПАТ «Укрзалізниця» ділянки водопостачання та розгляду можливості розробки проекту будівництва допоміжної насосної станції та резервуарів для водопостачання, а також як варіант буріння допоміжних свердловин.
2.2. Надіслати листа до народного депутата України Д. Лубінця стосовно сприяння у вирішенні порушеного питання.Голосували: за – 3
проти – 0
утрималися - 0Голова комісії Попков О.М.

Члени комісії Алтухов Є.С.

Самойленко С.І.
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 101 особа з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Литвин Сергій Валерійович

Початок збору підписів:

17 жовтня 2018 р.

Відповідь дана:

7 грудня 2018 р.