Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Народний дрон від людей і міста для ЗСУ

Зібрано 151 підписів з 150

Залишилось 0

Присвоєння назви вулиці на честь Романа Макаревича

Зібрано 132 підписів з 150

Залишилось 16

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Про недопущення перетворення Володимира-Волинського на "маленьку Умань"

ПАЛЬОНКА ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ

Відповідно до Порядку подання та розгляду електронних петицiй у Володимир-Волинськiй мiськiй радi, затвердженим рiшенням Володимир-Волинської міської ради вiд 01.12.2015р. №2/11, iнформуємо, що iнiцiйована Вами та пiдтримана 163 голосами петицiя щодо «Недопущення перетворення Володимира-Волинського на «маленьку Умань»» була розглянута постiйною комiсiєю міської ради з питань регламенту, депутатськоi дiяльностi, захисту прав людини, законностi, правопорядку та протидiї корупцiї.
На виконання доручення міського голови, за результатом засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції про підтримку електронної петиції щодо недопущення перетворення міста Володимира-Волинського на маленьку Умань та оприлюдненої петиції, управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчий комітету Володимир-Волинської міської ради повідомляє наступне.
У Вашій петиції зазначено прохання не змінювати цільове призначення земельної ділянки, повідомляємо, що дана земельна ділянка з кадастровим номером 07102000000:01:001:1528 перебуває у приватній власності, згідно ст. 20 Земельного Кодексу України зміна цільового призначення земельних ділянок приватної власності - здійснюється їх власниками, тобто без дозволу органу місцевого самоврядування.
Дозвіл на будівництво будівель та споруд згідно ст. 34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" видається органом архітектурно-будівельного контролю, у структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради такий орган відсутній.
Щодо детального плану території земельної ділянки, кадастровий номер: 070200000:01:001:1528 по вулиці Драгоманова, 6 у місті Володимирі-Волинському Волинської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на «для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування», визначення граничних параметрів забудови та режимів використання (будівництво комплексу для тимчасового перебування паломників), проект розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР «ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА ПЛАНУВАННЯ», м. Київ, повідомляємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», було утворено погоджувальну комісію, яка в свою чергу зважаючи на ряд зауважень громадськості, Вашої електронної петиції в тому числі рекомендувала виконавчому комітету Володимир-Волинської міської ради не затверджувати даний детальний план території.
Матеріали погоджувальної комісії є невід’ємною складовою даної містобудівної документації та будуть врахованні під час розгляду проєкту рішення про затвердження детального плану території.