Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Вирішити проблему освітлення пішохідних переходів

Зважаючи на останні трагічні події (ДТП на вул. Устилузькій, р-н скверу Героїв Небесної Сотні, за участі підлітків у темну пору доби) та численні скраги водіїв та пішоходів на освітлення вулиць, просимо у проекті бюджету м. Володимира-Волинського на 2016 рік передбачити кошти на освітлення хоча б найбільш небезпечних пішохідних переходів, використовуючи досвід м. Львова та м. Луцька (встановлення світлодіодних ламп над пішохідними переходами) або інші, не менш ефективні та раціональні шляхи вирішення цієї проблеми.
Виконавця та постачальника обрати на конкурсній основі.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідь на електронну петицію, яка надійшла 30.12.2015 року, щодо необхідності виділення у 2016 році з міського бюджету коштів на освітлення найбільш небезпечних пішохідних переходів з використанням досвіду міст Луцька та Львова, виконавчий комітет інформує.
На чергову сесію міської ради за поданням управління житлово-комунального господарства і будівництва виноситься на розгляд питання про виділення 300,0 тис.грн. для освітлення пішохідних переходів з використанням освітлювальних приладів за аналогом тих, які встановлені в місті Луцьку.
Додатково інформуємо, що дане питання структурними підрозділами виконкому розглядалося ще в минулому році. Зокрема, необхідне для освітлення обладнання не є в серійному виробництві і виготовляється як спецзамовлення під індивідуальні особливості окремо взятого міста. Виготовляється в місті Кіровоград ліцензованою організацією. Вартість комплекту для одного переходу становила по цінах 2015 року 13,0 тис.грн. Орієнтовно стільки ж коштують і роботи по його монтажу і підключенню. Тобто, середня вартість облаштування одного пішохідного переходу становить орієнтовно 26-30 тис.грн. (з імовірністю здорожчання матеріалів в поточному році).
Перелік пішохідних переходів, на яких буде встановлено таке освітлення, в даний час формується.
Разом з тим, працівниками комунального підприємства «Полігон» проведена певна робота по покращенню освітлення переходів в даний час. Зокрема, над переходами проведено заміну ламп вуличного освітлення на більш потужні та виконано пониження ліхтарів на найближчих до переходів опорах.

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 180 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Зінкевич Владислав Костянтинович

Початок збору підписів:

25 грудня 2015 р.

Відповідь дана:

13 січня 2016 р.