Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Заборона салютів та феєрверків на Новий рік

Усім відомо, які втрати понесла 51 бригада з Володимира-Волинського, а також добровольці із нашого району. У зв'язку з цим, варто ввести заборону салютів у Новий рік так, як це зробили в місті Тернополі. До цієї петиції особливо варто привернути увагу молоді, яка часто не розуміє, що салюти недоречні в час, коли на Сході йде війна. Людям, які повернулись з війни ці звуки асоціюються з тривогою, болем та небезпекою. Пропоную звернутись до голови та депутатів міської ради прийняти рішення про заборону використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів у новорічну ніч.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На звернення громадян через подання до міської ради електронної петиції від 25.12.2015 щодо заборони салютів та феєрверків повідомляємо, що міською радою вжито ряд заходів щодо посилення безпеки, спокою та комфорту громадян.
Рішенням сесії міської ради від 27.02.2009 №32/10 «Про внесення змін до рішення міської ради від 11.09.03р. №10/11 „Про встановлення правил благоустрою території, паркування транспортних засобів, тиші в громадських місцях у м.Володимирі – Волинському” було внесено доповнення до п.4 розділу ІІ Правил з дотримання тиші в громадських місцях у м.Володимирі – Волинському, а саме: «Заборонити з 22.00 год. до 8.00 год. в місті безперервне включення автомобільних сирен, проведення салютів, феєрверків (крім днів державних свят, Нового року ( 31 грудня) та Дня міста у спеціально відведених місцях за письмовим погодженням з виконавчим комітетом міської ради)».
Розпорядженням міського голови від 11.08.2014 № 233р «Про тимчасову заборону використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів» у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході України та подіями, які загрожують національним інтересам держави та суспільства, було тимчасово заборонено використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів на території м.Володимира – Волинського до завершення антитерористичної операції.
З метою захисту здоров’я, спокою та безпеки громадян під час святкування Новорічних та Різдвяних свят міським головою також було прийнято розпорядження від 23.12.2015 № 365р «Про заборону використання петард, піротехнічних засобів, влаштування феєрверків у громадських місцях», відповідно до якого заборонено використання у громадських місцях і місцях масового відпочинку міста петард, піротехнічних засобів та інших вибухонебезпечних пристроїв, влаштування феєрверків.
Вказаним розпорядженням міському відділенню поліції ГУНП України у Волинській області в межах компетенції доручено вжити заходів щодо недопущення реалізації і використання петард, піротехнічних засобів та інших вибухонебезпечних пристроїв, влаштування феєрверків у громадських місцях і місцях масового відпочинку міста.
Розпорядження було доведено до громадськості через оприлюднення на офіційному сайті міської ради, в засобах масової інформації, у інтернет-виданнях.
Крім того, напередодні зимових канікул міським головою було дано доручення начальнику управління освіти міськвиконкому щодо проведення в усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста профілактично - роз’яснювальної роботи щодо недопущення використання петард та піротехнічних засобів неповнолітніми.
31 грудня 2015 року оперативну нараду з керівниками місцевих відділення поліції Михайлом Бобиком та управління ДСНС Віктором Воробйовим провів перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. На нараді йшлося про готовність служб до роботи у святкові новорічні дні та виконання розпорядження міського голови щодо заборони використання у громадських місцях і місцях масового відпочинку міста петард, піротехнічних засобів та інших вибухонебезпечних пристроїв, влаштування феєрверків.
У святкові дні забезпечено чергування 4 патрулів поліції по місту, в тому числі на центральній площі біля міської ялинки, у відділенні чергували 2 слідчо-оперативні групи, посилене чергування було організовано у рятувальній службі.
Електронну петицію з приводу заборони салютів та феєрверків було розглянуто на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськими організаціями та об’єднаннями громадян 05.01.2016 року. У зв’язку із проведеною попередньою роботою щодо заборони феєрверків у місті, депутати ухвалили рішення про підготовку письмової відповіді на зазначену петицію.

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Петицію підписали 173 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Серьогіна Анжела Сергіївна

Початок збору підписів:

25 грудня 2015 р.

Відповідь дана:

13 січня 2016 р.