Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Встановлення світлофору/камери автофіксації у с.Липини на перехресті вул. Окружна та вул. Шевченка

Прошу підтримати дану петицію! На даній ділянці дороги неодноразово були ДТП спричинені недотриманням правил дорожнього руху водіями! В такій ситуації як я сьогодні може опинитися кожен:
https://youtu.be/vaWuItDQblA

Ось статті із попередніми ДТП:
http://www.volynpost.com/news/168776-u-lypynah--podvijna-avariia-foto

https://p-p.com.ua/news/dtp-nepodalik-lutska-vodii-mototsykla-u-vkrai-vagkomu-stani-foto-detali/

https://pravda.volyn.ua/rankova-avtotroshcha-poblyzu-lutska-zitknulysia-dva-lehkovyky-foto/


Уявіть скільки аварій не афішується у новинах!
Прошу вирішити дане питання органам влади шляхом встановлення на даному відрізку дороги камери автофіксації швидкості руху по вул.Окружна, або встановленням світлофору на перехресті вулиць Окружена та Шевченка у с.Липини.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 13 червня петицію підписали 179 осіб з 1000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Коменда Олександр Олександрович

Дата створення:

31 жовтня 2021 р.