Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Зупинити реорганізацію ДЮСШ з водних видів спорту

У зв'язку з рішенням Вишгородської міської ради від 28.01.2021р Вишгородська міська ДЮСШ з водних видів спорту має бути об'єднана з Вишгородською міською комплексною ДЮСШ. Ця подія зруйнує обидві школи, одна позбудеться статусу школи 1-ої категорії, інша буде перевантажена. 3 лютого на мітингу проти об'єднання були тренери обох шкіл. ДЮСШ з водних видів спорту створилась в 1992 році та існує з того часу, як самостійна юридична одиниця завдяки специфіки своєї діяльності. Школа виховала багатьох чемпіонів і має свій штат висококваліфікованих тренерів та більше 200 дітей-спортсменів - академістів, веслувальників, яхтсменів, які регулярно здобувають перемоги на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях та несуть ім'я Вишгорода у світ. За одну добу, без погоджень з відповідними органами, без обговорень, без консультацій, без економічних обгрунтувань, як цього вимагають закони, що регулюють реформу децентралізації, міська рада цинічно вирішила закреслити всю історію школи та її здобутки. Ліквідація школи як окремої юридичної особи зробить неможливим повноцінний розвиток дитячих водних видів спорту та позбавить наше місто привабливості спортивними можливостями. Вимагаємо від депутатів міської ради відмінити поспішне необгрунтоване рішення сесії від 28.01.2021р., яке було прийнято з грубими порушеннями Закону України та регламенту та зупинити реорганізацію для збереження її статусу і подальшого розвитку водних видів спорту та популяризації їх серед дітей та молоді. Вимагаємо від депутатів довести справою свою турботу за майбутнє дітей нашого міста та ОТГ та прийняти рішення про відміну рішення /реорганізації наших шкіл та зберегти їх, як окремі юридичні особи.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Апаратом виконавчого комітету Вишгородської міської ради розглянута петиція стосовно зупинення реорганізації дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Вишгородської міської ради, за результатами розгляду якого повідомляємо наступне.
Статтею 2 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” визначено, що місцеве самоврядування в Україні - це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади - жителів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища, міста - самостійно або під відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Місцеве самоврядування здійснюється територіальними громадами сіл, селищ, міст як безпосередньо, так і через сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи, а також через районні та обласні ради, які представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст.
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 177 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Поплавська Вікторія Василівна

Початок збору підписів:

16 лютого 2021 р.

Відповідь дана:

1 березня 2021 р.