Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 254 громади!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Зробити пішохідні переходи піднятими

Зібрано 59 підписів з 150

Залишилось 60

Зонування міста Вишгород та генплан.ШКОЛИ та ДИТСАДКИ

Зібрано 28 підписів з 150

Залишилось 79

Створення майданчика для собак в ЖК Ярославичи

Зібрано 25 підписів з 150

Залишилось 31

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Допомога від міста Дмитру Басову

МОМОТ ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ

Апарат виконавчого комітету Вишгородської міської ради, опрацювавши петицію щодо надання допомоги Дмитрику Басову, повідомляє наступне.
Частиною 2 статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування відповідно до Конституції України визначає Закон України «Про місцеве самоврядування» (далі за текстом – Закон).
Згідно п. 1 ст. 16 Закону органи місцевого самоврядування є юридичними особами і наділяються цим та іншими законами власними повноваженнями, в межах яких діють самостійно і несуть відповідальність за свою діяльність відповідно до закону.
До виключної компетенції сільських, селищних, міських рад відноситься, зокрема, затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць, цільових програм з інших питань місцевого самоврядування (п. 22 ст. 26 Закону).
Статтею 34 Закону визначені повноваження органів сільських, селищних, міських рад у сфері соціального захисту населення, зокрема, вирішення відповідно до законодавства питань про надання пільг і допомоги певним категоріям населення.