Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Звільнити головного спеціаліста відділу культури Бердичівської міської ради із займаної посади - Побережного Олексія Сергійовича.

ОРЛЮК СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

Розглянувши Вашу петицію щодо звільнення головного спеціаліста відділу культури Бердичівської міської ради Побережного Олексія Сергійовича із займаної посади, повідомляємо наступне.
31 серпня 2023 року на засіданні Постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики, антикорупційної та інформаційної політики (далі – Комісія) були розглянуті питання стосовно дій та поведінки Побережного Олексія Сергійовича, як таких, що порушують Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, затверджені наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05 серпня 2016 року №158.
На засідання Комісії були запрошені представники громадськості, а також представники засобів масової інформації (пункт 1 Петиції).
Щодо невідповідності займаній посаді та звільненні головного спеціаліста відділу культури Бердичівської міської ради Побережного Олексія Сергійовича зазначаємо, що по даним фактам буде проведене службове розслідування у відповідності до вимог чинного законодавства України про що Вас буде повідомлено додатково (пункт 2 Петиції).
Стосовно надання інформації про проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу культури Бердичівської міської ради звертаємо Вашу увагу на наступне.
Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 №64/2022 (зі змінами), затвердженого Законом України №2102-ХІ від 24.02.2022, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України "Про правовий режим воєнного стану" в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року. Надалі правовий режим воєнного стану продовжувався Указами Президента України та затверджувався Законами України та діє дотепер.
Відповідно до ч.5 ст.10 Закону Закону України «Про правовий режим воєнного стану» у період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби, посади в органах місцевого самоврядування, посади керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, комунальних підприємств, установ, організацій керівником державної служби або суб’єктом призначення, сільським, селищним, міським головою, головою районної, районної у місті, обласної ради, начальником відповідної військової адміністрації без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом, на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка та документів, що підтверджують наявність у таких осіб громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад.
Приписами ч. 7 ст. 10 встановлено, що після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади державної служби, посади в органах місцевого самоврядування, посади керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, на які особи призначені відповідно до абзацу першого частини п’ятої цієї статті, оголошується конкурс. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено відповідно до абзацу першого частини п’ятої цієї статті, становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану (пункт 3 Петиції).
Щодо інших рекомендацій Комісії зазначаємо, що вони будуть розглянуті у відповідності до частини 11 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 13 Регламенту Бердичівської міської ради, затвердженого рішенням Бердичівської міської ради від 11.12.2020 №13.