Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 284 громади!

Черговий захват громадської власності

Черговий захват громадської власності

Вимагаємо відмінити рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 07.08.2018 р. № 411/16 про призначення управителем на багатоквартирні будинки житлового фонду міста ТОВ «Єврокомунбуд”.

Поздоровляємо, чернівчани! Дев'яності повертаються! “Деребан” продовжується! І зверніть увагу: це вже навіть не дивує, що знову заручниками політичних ігор місцевих чиновників стають мешканці міста.

Вважаємо, що компанія «Єврокомунбуд» не може рахуватися такою, що виграла тендер на обслуговування багатоквартирних будинків житлового фонду міста на законних підставах. Про що нижче.

Ситуація склалася таким чином, що на заміну існуючим комунальним підприємствам (а саме ЖРЕПам) чомусь повинні прийти управлінські компанії. Нехай. Ось і був проведений конкурс, в якому, здавалось би, взяли участь різні фірми. Однак, ознайомившись з рішенням конкурсної комісії, у нас виникло багато запитань. Зокрема щодо однієї із фірм - “Єврокомунбуд”, яка “раптово” виграла тендер не на що-небудь, а на нічим, здавалось би, “не примітний клаптик” центральної частини міста (буферної зони, яка є елементом культурної спадщини ЮНЕСКО, між іншим), який на сьогоднішній день підпорядкований ЖРЕПу № 9.

Компанія-переможець, яка володіє досить великими повноваженнями (можливо навіть по закону), в тому числі вимагати з мешканців стільки грошей, скільки буде вважати за потрібним, для “обслуговування будинків”, насправді, як виявилось, не має ніякого досвіду роботи взагалі!
(Дата реєстрації фірми – 22 травня 2018 року)
https://edr.dominus.kiev.ua/catalog/42138777
Дані про фірму:
https://ring.org.ua/edr/uk/company/42138777
(Дякувати Богові, ці дані легко знаходяться у відкритому доступі).

Але, чи може вважатися достатнім досвід компанії, створеній менше 3-х місяців тому?
А матеріально-технічна база у фірми, чий статутний внесок складає 1378 грн. чи може вважатися серйозним аргументом гри на ринку ЖКГ?
Яким чином ми можемо довірити управління нашими будинками, багатьом із яких понад 100 років, та їх прибудинковими територіями, молодій дівчині-лаборантці 26 років? І справа, на справді, не у віці, а у фаховій відповідності. Чи є в неї хоча би якийсь досвід роботи у сфері ЖКГ? Чи знає вона, що і як необхідно зробити, щоб організувати, бодай хоча б якісь операції установи ЖКГ, зокрема, прочистка каналізаційних труб, ремонт електромереж, тощо?
Отже, як могла виграти тендер фірма, яка не має нічого з вище зазначеного?
А як і все сьогодні - пішли на тендер пішаками, завчасно спланованої і відомої гри!

Де знаходиться офіс даної фірми? Куди приходити мешканцям багатоквартирних будинків, які будуть взяті на обслуговування даною фірмою?
Адреса знаходження офісу відповідає адресі реєстрації власниці. Але, що таке «Офіс 3» в житловому будинку? Це квартира проживання? Тож, нам прийдеться приходити вирішувати питання у власну квартиру засновниці?
Детально про даний будинок: http://fenixbud.com.ua/projects/post/5
Ніде в цьому описі не вказано, що там є офісні приміщення!

Яким штатом володіє фірма? Скільки фахівців готові працювати для обслуговування наших будинків і який у них є досвід роботи?
Хотілося би отримати відповіді на данні питання. Але головне – нас знову обманюють! Нам розповідають про тендери, про комісії, про «чесну» конкуренцію, про «прозоро»…, а насправді – мають нас на увазі і роблять те, що заманеться.

https://molbuk.ua/chernovtsy_news/154070-vykonkom-chernivciv-pryznachyv-upravytelyamy-ponad-600-budynkiv-firmy-povyazani-z-dvoma-deputatamy-miskrady.html

Якщо подумати, то можна зрозуміти, чому серед усіх претендентів на обслуговування в цьому районі, тендер виграла саме ця фірма, а не якась інша, в якої є і база, і свої ресурси, і штат працівників… Усе дійсно прозоро: ласий кусень в центрі міста! Будуть ще питання?

Розвал продовжується. Чиновники, здається, надалі смикають за ниточки та направляють своїх маріонеток для досягнення особистих цілей. Не вдаючись у деталі, зрозуміло, що за цією дівчинкою стоїть якійсь «папік», і що їй самій, скоріше за все, ніколи в житті не спало би на думку відкривати фірму по «комплексному обслуговуванню об’єктів», якщо би не було вагомої підтримки «звідки треба». А той, хто не поступливий, не відповідає на смикання за ниточки, не прогинається або не «відстьогує» – того необхідно замінити, зняти, не допустити!!?

Чи є хтось, хто цього ще не зрозумів?

Отже, наш громадський обов'язок — захистити законність та свою гідність! На жаль,на кожному кроці, на сьогоднішній день, ми повинні відстоювати(!) свої права. Обираючи кандидатів, ми довірливо сподіваємось, що вони будуть захищати наші інтереси, а не кишенькові. А насправді? Нам демонструють усунення законно обраного мера міста, та наступну за цим низку подій, яка, ніби мала би довести нам, що саме він являвся перешкодою процвітанню міста! Але чи так це насправді? Основне питання цієї петиції наочно демонструє існуюче протиріччя.

Наше право і наш обов'язок – вирішувати власну долю і не дати можливості робити це за себе.

Не дуріть нас, будь ласка, панове чиновники!
1. Відмініть рішення № 411/16 від 07,08,2018
2. Краще за все, не ламайте те, що ще працює для людей, вдаючи з себе фахівців високого рівня.
3. А якщо вже проводити тендер, то нехай переможцем не буде фірма “Рога і копита”.

Сьогодні вирішує громада, а завтра — буде вирішувати приватник? Не допустимо цього!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Шанована Сільво Миколаївно!

Повідомляємо, що Вашу електронну петицію щодо захоплення громадської власності та відміни рішення виконавчого комітету міської ради від 07.08.18р. № 411/16 про призначення управителем багатоквартирних будинків житлового фонду м. Чернівців ТОВ «Єврокомунбуд» розглянуто департаментом житлово-комунального господарства міської ради 17.09.2018 року у Вашій присутності та у присутності представників громадськості.
В процесі розгляду заслухано Ваші аргументи щодо необхідності відміни зазначеного рішення та надано вичерпні відповіді на запитання, які виникали в процесі розгляду петиції. Зокрема, звернуто увагу на наголошені представниками громадськості моменти про те, що відповідно до Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Чернівців конкурсна комісія створюється для забезпечення конкурентности справедливості, неупередженості, послідовності та високого професійного рівня в підготовці і проведенні конкурсів з призначення управителя багатоквартирних будинків відповідно до вимог чинного законодавства. Основними принципами діяльності конкурсної комісії є: законність; колегіальність; повнота розгляду конкурсних пропозицій відповідно до встановлених вимог конкурсу; обґрунтованість прийнятих рішень; рівність всіх претендентів перед конкурсною комісією.
Також звернуто увагу на окремі вимоги до конкурсних пропозицій та переліку документів, які подаються у складі конкурсної пропозиції учасниками конкурсу, зокрема, щодо надання звіту 1 ДФ та звітів, які надають конкурсанти (крім новостворених підприємств), надання переможцями конкурсу довідок про наявність санітарно-побутових умов та соціальний захист працівників до підписання договору з управління багатоквартирними будинками.
Вам роз'яснено, що всі вище перелічені вимоги, на які учасники розгляду петиції просили звернути увагу, під час проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку по ЛОТу 4 були дотримані та переможцем було оголошено ТОВ «Єврокомунбуд» як учасник конкурсу, який набрав найбільшу кількість балів за всіма критеріями оцінки конкурсних пропозицій.
Пропозиції, викладені в електронній петиції, взято до відома та за результатами її розгляду буде підготовлено проект рішення сесії Чернівецької міської ради для розгляду у жовтні 2018 року.

02.11.2018 р.
Шанована Сільво Миколаївно!
Повідомляємо, що Вашу електронну петицію щодо захоплення громадської власності та відміни рішення виконавчого комітету міської ради від 07.08.18р. № 411/16 про призначення управителем багатоквартирних будинків житлового фонду м. Чернівців ТОВ «Єврокомунбуд» розглянуто на сесії Чернівецької міської ради VII скликання 25 жовтня 2018 року.
За результатами її розгляду рішення не прийнято.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 262 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Штефюк Сільва Миколаївна

Початок збору підписів:

20 серпня 2018 р.

Відповідь дана:

20 вересня 2018 р.