Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Капітальний ремонт дорожнього покриття між селами Борисів та Крушинка

ПЕТРЕНКО ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Розглянувши Вашу електронну петицію (вх. № 0708/02-27 від 07 вересня 2023 року) щодо капітального ремонту дорожнього покриття між селами Борисів та Крушинка, Глевахівська селищна рада повідомляє наступне.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

На підставі ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян», рішенням Глевахівської селищної ради № 434-18-VII від 22 вересня 2020 року затверджено «Положення про порядок подання електронних петицій і їх розгляду органами місцевого самоврядування Глевахівської селищної територіальної громади» (далі — Положення).

Згідно з п. 4.4 розділу 4 Положення, у виняткових випадках, коли питання, порушене в електронній петиції, уже врегульовано або кошти на його вирішення передбачено на поточний або наступний рік, допускається надання відповіді автору (ініціатору) петиції із відповідним обґрунтуванням без винесення її на розгляд Глевахівської селищної ради або її виконавчого комітету.

Так, інформуємо, що Глевахівською селищною радою у 2023 році було отримано експертний звіт № 230612-09/В від 20 червня 2023 року по об’єкту: Капітальний ремонт дороги між селами Крушинка та Борисів Київської області (далі — об’єкт). Та враховуючи експертний звіт № 230612-09/В від 20 червня 2023 року рішенням сесії VIІІ скликання Глевахівської селищної ради від 29 червня 2023 року № 1253-32-VIIІ «Про затвердження проєктної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт дороги між селами Крушинка та Борисів Київської області» КОРИГУВАННЯ» та виділення коштів» виділено кошти на проведення робіт по об’єкту.

Враховуючи, що кошти на вирішення питання, порушеного у Вашій петиції, передбачено на поточний фінансовий рік, керуючись п. 4.4 розділу 4 Положення, надаємо відповідь автору петиції без винесення на розгляд сесії Глевахівської селищної ради.

Станом на 20 вересня 2023 року Глевахівською селищною радою оголошено відкриті торги (ідентифікатор закупівлі — UA-2023-07-20-012099-a) на визначення підрядної організації — переможця відкритих торгів, у рамках зазначених торгів пройшов аукціон, проходить етап кваліфікації учасників. Відповідно п. 10 ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі» зазначено, що строк розгляду тендерної пропозиції / пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення.

Пропонуємо автору електронної петиції слідкувати за ходом проведення відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі — UA-2023-07-20-012099-a) на визначення підрядної організації на акредитованому майданчику в електронній системі публічних закупівель Prozorro «Держзакупівлі.Онлайн» за посиланням: https://www.dzo.com.ua/tenders/19885011.


В. о. селищного голови Віталій ОНИЩУК