Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Спорудження і обладнання укриттів у Глевасі

ПЕТРЕНКО ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Розглянувши Вашу електронну петицію вх. № 0097/02-25 від 06.02.2023 року щодо будівництва/облаштування достатньої кількості укриттів на території селища, Глевахівська селищна рада повідомляє наступне.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

На підставі ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян», рішенням Глевахівської селищної ради № 434-18-VII від 22.09.2020 року затверджено «Положення про порядок подання електронних петицій і їх розгляду органами місцевого самоврядування Глевахівської селищної територіальної громади» (далі-Положення).

Згідно із п.4.4. розділу 4 Положення, у виняткових випадках, коли питання, порушене в електронній петиції, уже врегульовано або кошти на його вирішення передбачено на поточний або наступний рік, допускається надання відповіді автору (ініціатору) петиції із відповідним обґрунтуванням без винесення її на розгляд Глевахівської селищної ради або її виконавчого комітету.

Листом відділу фінансів Глевахівської селищної ради 29-01-34 від 13.02.2023 р. повідомляється про передбачені кошти на заходи із ремонту та облаштування споруд цивільного захисту на 2023 рік.

Враховуючи, що кошти на вирішення питання, порушеного у Вашій петиції передбачено на поточний фінансовий рік, керуючись п. 4.4. розділу 4 Положення, надаємо відповідь автору петиції без винесення на розгляд сесії Глевахівської селищної ради.

Відповідно до ст. 36-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконання вимог законодавства щодо визначення потреби, створення, використання, утримання, реконструкції та ведення обліку фонду захисних споруд цивільного захисту територіальної громади, здійснення контролю за станом утримання таких споруд та готовності їх до використання за призначенням та підтримкою в належному технічному стані. Органи місцевого самоврядування відповідно до визначених повноважень можуть утворювати постійні або тимчасові комісії з обстеження будівель і споруд, що належать до сфери їх управління, для встановлення можливості їх використання для укриття населення (зокрема й учасників освітнього процесу).

Розпорядженнями селищного голови № 47-ОД від 14.06. 2022 року, № 55-ОД від 11.07.2022 року, № 71- ОД від 08.08.2022 року створено робочу групу з огляду (оцінки) будівель (споруд, приміщень) цивільного захисту та комісію з огляду (оцінки) будівель (споруд, приміщень) закладів освіти.

За результатами роботи робочої групи та комісії складені відповідні акти та документи (додаються). Враховуючи вказане, селищною радою ведеться підготовка висновків щодо складання та затвердження планів із приведення захисник споруд у готовність за призначенням; ремонту захисних споруд; прийняття рішень та програм розвитку фонду захисних споруд, внесення відповідних змін до існуючих цільових програм, що діють у сфері цивільного захисту, а також рішень щодо організації укриття населення в спорудах цивільного захисту.

Про прийняті рішення Вас, як автора електронної петиції буде повідомлено додатково.

Додатки: на 54 арк.

Селищний голова Володимир ПЕТРЕНКО