Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 252 громади!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Парк/ заборона на вирубку

ПЕТРЕНКО ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Глевахівська селищна рада розглянула електронну петицію «Парк/ заборона на вирубку» (вх. № 2228/2 від 13.09.2021) щодо вирубки дерев у парковій зоні по вул. Вокзальній в смт Глеваха та повідомляє про наступне.

Згідно зі ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, ïx посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та в спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до п. 1.4 наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 24.12.2001 № 226 «Про затвердження Інструкції з інвентаризації зелених насаджень у населених пунктах України» (далі — Інструкція) визначено, що інвентаризація зелених насаджень проводиться суб’єктами господарювання, які проводять технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна, підприємствами, організаціями, які мають на це право, а також балансоутримувачами об’єктів благоустрою державної чи комунальної форми власності, які мають технічні можливості, відповідних фахівців (далі — виконавці робіт з інвентаризації зелених насаджень), за погодженням з виконавчими органами міських, селищних, сільських рад раз на п'ять років з квітня до жовтня.

Враховуючи положення Інструкції, Глевахівською селищною радою будуть закладені кошти на наступний бюджетний рік для проведення інвентаризації сертифікованими організаціями та з метою одержання достовірних даних щодо кількісних і якісних характеристик зелених насаджень у парковій зоні по вул. Вокзальній в смт Глеваха.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», ураховуючи накази Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 № 127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», керуючись Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про рослинний світ», «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою належного здійснення контролю за додержанням природоохоронного законодавства в частині охорони, утримання та використання зелених насаджень у Глевахівській територіальній громаді, рішенням виконавчого комітету від 26.08.2021 № 205-14 утворено комісію з обстеження зелених насаджень на території населених пунктів Глевахівської селищної територіальної громади та схвалено Положення про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території населених пунктів Глевахівської селищної територіальної громади (далі — Порядок) (ознайомитися з текстом документа можна за покликанням: https://hlevakha.gov.ua/docs/904497). Порядком визначені вимоги та задачі, при виконанні яких постає необхідність у видаленні зелених насаджень.

Також зазначаємо, що Глевахівською селищною радою у 2021 році планується завершення об’єкта по будівництву огорожі для відкритої площинної спортивної споруди в смт Глеваха, вул. Вокзальна, Васильківського району Київської області. Реалізація зазначеного об’єкта є необхідною через подальшу долю та належну експлуатацію вже збудованого стадіону на території паркової зони в смт Глеваха по вул. Вокзальній.

Також зазначаємо, що проєкт реконструкції парку в смт Глеваха на стадії розробки та проходить громадські слухання з розгляду Концептуального плану Центрального парку по вул. Вокзальна в смт Глеваха Фастівського району Київської області. Термін обговорення: із 07 липня 2021 р. по 30 вересня 2021 р. включно.

Окремо дякуємо Вам за звернення, активну громадську позицію та небайдужість до питань екологічно-санітарного стану соціальних об’єктів Глевахівської територіальної громади.

В. о. селищного голови Віталій Онищук