Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Останні, що прийняті на розгляд

Усі прийняті на розгляд
Звільнити керівника калуської енергетичної компанії пана Петра Шевчука.

До відповіді залишилось 13

Прийнято на розгляд 17 квітня 2024

Остання відповідь

Перейменування вулиці пушкіна у вулицю Братів Бутусіних

НАЙДА АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

Шановний Юрію Романовичу!

На Ваше звернення через електронну петицію «Перейменування вулиці пушкіна у вулицю Братів Бутусіних» від 03 травня 2022 року, яку підтримали понад 150 мешканців громади, повідомляємо наступне.
18 квітня 2022 року підписано розпорядження міського голови № 74-р “Про створення робочої групи з питань перейменування вулиць в Калуській міській територіальній громаді”, а вже 10 травня 2022 року на засіданні цієї робочої групи було визначено перелік вулиць у місті та селах Калуської громади, що підлягають перейменуванню, зокрема й вулиці Пушкіна.
Щодо присвоєння нових назв, то слід зазначити, що це буде відбуватися у відповідності до чинного законодавства. В першу чергу йдеться про Закон України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат історичних подій» та Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», які передбачають у таких випадках прийняття рішень після громадського обговорення кожного конкретного випадку.
Слід також зазначити, що станом на 17 травня 2022 року в Єдиній системі місцевих петицій триває збір підписів по ще трьох пропозиціях щодо перейменування вулиці Пушкіна в місті Калуші, кожну з яких вже підписали 110, 60 та 15 мешканців громади відповідно.
Враховуючи наведене вище, інформуємо, що пропозиція про перейменування вулиці Пушкіна на вулицю братів Бутусіних буде включена у подання Калуській міській раді, а депутатський корпус прийматиме рішення з врахуванням узагальнених зауважень і пропозицій, які надійдуть під час громадського обговорення.


Міський голова Андрій НАЙДА