Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Будівництво нового дитячого садка в с. Буди (Харківський район)

ЛИТВИНЕНКО МАКСИМ ВЛАДИСЛАВОВИЧ

02 жовтня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (далі – Комісія), на якій було розглянуто електрону петицію щодо будівництва нового дитячого садка в сел. Буди (автор – гр. Мельничук Ю. В.).
За результатами розгляду петиції Комісія вирішила рекомендувати Харківській районній державній адміністрації при підготовці Програми соціально – економічного розвитку Харківського району на 2020 рік врахувати будівництво нового дитячого садка в сел. Буди.
Разом з тим, під час розгляду петиції представниками Харківської районної державної адміністрації зазначено, що відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать такі власні (самоврядні) повноваження як організація за рахунок власних коштів і на пайових засадах будівництва, реконструкції і ремонту об'єктів комунального господарства.
Враховуючи зазначене, Комісією наголошено щодо необхідності співфінансування бюджетами різних рівнів, зокрема Будянською селищною радою, та іншими джерелами фінансування, передбаченим чинним законодавством.