Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Благоустрій бульвару Хмельницького

ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановна Ніно Федорівно!

Відповідно до ст.23-1 Закону України «Про звернення громадян» та Порядку розгляду електронної петиції, Вашу електронну петицію щодо «Про благоустрій бульвару Хмельницького» розглянуто. За результатами розгляду повідомляємо наступне.
Уважно розглянувши питання підняте у Вашому зверненні відповідними підрозділами виконавчого комітету визначено, що запропоновані роботи є важливими для розвитку, як Центрального району так і міста в цілому. Відповідно до вищенаведеного на 2022 рік планується включення до програми економічного і соціального розвитку м. Маріуполь розробки проектно-кошторисної документації реконструкції бул. Богдана Хмельницького. Після розробки проектної документації і визначення вартості робот можливість реалізації проекту буде розглянута при формуванні програми економічного і соціального розвитку м. Маріуполь на 2023 рік.
В разі виникнення додаткових питань Ви можете звертатися до Центральної районної адміністрації за адресою: пр. Миру, 29б, каб. 17 (тел. 33-65-46, 33-10-64).